Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 27, 21:04

Marine Le Pen džiaugiasi – Prancūzijos kraštutiniai dešinieji įgauna pagreitį

Kai prancūzų kraštutinių dešiniųjų lyderė Marine Le Pen ir jos sąjungininkai parlamento rinkimuose laimėjo tik keletą vietų, dėl to, kad jos partija, surinkusi daugiau nei milijoną balsų, gavo tiek mažai kėdžių Parlamente, ji apkaltino Prancūzijos dviejų turų balsavimo sistemą.
Marine Le Pen partijos rėmėjai Tik prenumeratoriams
Marine Le Pen partijos rėmėjai / „The New York Times“/Andrea Mantovani nuotr.

„Mūsų – aštuoni, – karčiai konstatavo ji, turėdama omenyje savo partijos iškovotas vietas Nacionalinėje Asamblėjoje, žemesniuose ir galingesniuose Parlamento rūmuose. – Mano nuomone, mes verti aštuoniasdešimties vietų.“

Po šio mėnesio parlamento rinkimų vaizdas jau visai kitoks. Balsavimo sistema nepasikeitė, tačiau naujai išrinktais įstatymų leidėjais tapo net 89 jos bendražygiai. Tai – jos partijos visų laikų rekordas ir M.Le Pen švyti.

Trečiadienį ji apkabino savo naujuosius kolegas, pakštelėjo jiems į skruostus ir nusivedė juos į Nacionalinę Asamblėją papozuoti bendrai nuotraukai.

„Pamatysite, kad nuveiksime daug, su didele kompetencija ir dirbsime rimtai“, – televizijos kamerų ir mikrofonų apsupta pažadėjo M.Le Pen.

„Priešingai nei ką jūs paprastai apie mus sakote“, – taikliai įgėlė ji susirinkusiems žurnalistams.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

© 2021 The New York Times Company

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min