Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gegužės 16d. 05:52 , atnaujinta: 2014 gegužės 16d. 14:39

Mariupolyje teroristai apšaudė Nacionalinės gvardijos postą, Donecko srityje – baigiamasis antiteroristinės operacijos etapas

Mariupolis
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Mariupolis

Ketvirtadienio vakarą teroristai apšaudė Ukrainos Nacionalinės gvardijos postą, esantį ties įvažiavimu į Mariupolį. Naujienų agentūra „Unian“, remdamasi „5 kanalo“ informacija, skelbia, kad apšaudyti ir žurnalistai.

Kaip praneša News.liga.net, ugnis atidengta apie  22 val. vietos laiku, truko 15 minučių.

Šaudyta iš automatinių ginklų, kulkos paleistos iš miesto pusės. Nė vienas iš ukrainiečių karių ir vietoje buvusių „5 kanalo“ žurnalistų nebuvo sužeisti.

Ukrainos pajėgos išstūmė separatistus iš vieno Donecko srities rajono

Ukrainos pajėgos perėmė kontrolę Donecko srities Velikonovosilkivsko rajone, praneša Donbaso bataliono vadas Semionas Semenčenka.

Savo „Facebook“ paskyroje jis skelbia, kad pajėgos į savo kontrolę paėmė Velikonovosilkivsko vidaus reikalų departamentą, o jo darbuotojai dar kartą davė ištikimybės Ukrainai priesaiką. Pasak jo, milicijos viršininkas pabėgo nežinia kur, kaip ir dar keli vietiniai Regionų partijos deputatai bei rajono tarybos pirmininkas.

Pasak bataliono vado, šeštadienį pajėgos toliau tęs operaciją Donbase.

Velikonovosilkivskas yra Donecko srities rajonas. Jo centras – Velyka Novosilka, kuriame gyvena apie 6 300 žmonių.

Ukrainoje – paskutinis antiteroristinės operacijos etapas

Tuo metu Donecko srities šiaurinėje dalyje prasidėjo baigiamasis šalies jėgos struktūrų vykdomos antiteroristinės operacijos etapas, – skelbia naujienų agentūra „Unian“.

Donecko srities šiaurinėje dalyje prasidėjo baigiamasis šalies jėgos struktūrų vykdomos antiteroristinės operacijos etapas.

TSN reportaže teigiama, kad tokių kategoriškų pareiškimų nuo pat ryto nevengė nei Ukrainos karo analitikai, nei politinio fronto generolai.

Pastarosiomis dienomis situacija ties Kramatorsku – karšta. Į antiteroristinę operaciją teroristai atsako šūviais ir naujais užgrobimais, tačiau naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Ukrainos karinės pajėgos išvarė teroristus iš televizijos bokšto.

Prie Starovarovskos gyvenvietės, kuri yra netoli Kramatorsko, susirėmė Ukrainos pajėgos ir teroristai, kurie buvo įsitvirtinę miško juostoje.

Pranešama, kad operacija – sėkminga, tarp karių nėra nei sužeistųjų, nei žuvusiųjų. Tuo metu Ukrainos pajėgos į nelaisvę paėmė tris teroristus.

Remiantis grupės „Informacinis pasipriešinimas“ informacija, jėgos struktūrų pareigūnai pradėjo baigiamąjį antiteroristinės operacijos etapą. Jį vykdo karinės patirties turintys žmonės.

Visas naujienas apie įvykius Ukrainoje rasite čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min