Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Maskviečius šiurpina pavojinga mada: nelegalios lenktynės miesto centre

Lenktynės Maskvoje
„Scanpix“ nuotr. / Lenktynės Maskvoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Maskvoje vis labiau plinta pavojingas hobis – naktimis dalyvauti lenktynėse pačiame Rusijos sostinės centre. Lenktynės vyksta net ir nepaisant faktų, kad tai pareikalauja dalyvių ir net niekuo dėtų praeivių gyvybių.

„Sky News“ rašo, kad lenktynės Maskvos sostinės centrinėmis gatvėmis pastaruoju metu tapo itin populiarios. Jų dalyvių neatbaido net ir tragiškos baigtys – nėra oficialių duomenų, kiek tiksliai žmonių žuvo per šias lenktynes, tačiau vis pranešama apie sudaužytus automobilius ir sužeistus ar žuvusius žmones.

Britų tinklalapio korespondentė Maskvoje rašo, kad tokios lenktynės Rusijos sostinėje pradėjo populiarėti prieš 15 metų. Dabar daugybei jaunų pasiturinčių maskviečių tai yra būdas pademonstruoti savo sugebėjimus, galingus automobilius ir sužavėti merginas, kurios taip pat mielai stebi tokias lenktynes.

Tačiau greta adrenalino, galios pojūčio yra ir kita pusė – pavojus. Pavojus ne tik patiems lenktynių dalyviams, bet ir niekuo dėtiems žmonėms. „Tai sukelia pavojų žmonių gyvybėms. Lenktynių dalyviai žino apie gresiantį pavojų, tačiau tai yra jų gyvenimo būdas – varžytis, demonstruoti savo automobilių sugebėjimus. Jie dažnai įsirėžia į autobusų stoteles ar kitus automobilius, tai paprastai baigiasi mirtimi ar sužeidimais“, – teigia Ališeris Zachidovas, Automobilių savininkų teisių gynėjų sąjungos Rusijoje atstovas.

„Sky News“ kalbino vieną šių lenktynių dalyvį Borisą. „Man patinka čia dalyvauti. Aš negeriu ir nerūkau – tai yra mano pasilinksminimo būdas, – teigė jis. – Žmonės šypsosi, sukuriama tikra vakarėlio atmosfera. Man patinka rizikuoti.“

Kitas dalyvis „Sky News“ gyrėsi savo automobiliu, kuris kainuoja apie 100 tūkst. svarų sterlingų. 

Lenktynių organizatoriai neslepia su milicija turintys „specialų susitarimą“, kad jos vyktų netrukdomos.

Komentarai
Temos Mada, Maskva
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min