Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Maskvoje į mitingą Vladimirui Putinui palaikyti susirinko daugiau nei 100 tūkst. žmonių

Vladimiras Putinas braukė ašarą
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Vladimiras Putinas braukė ašarą
Šaltinis: 15min
0
A A

Maskvoje Maniežo aikštėje susirinko apie 110 tūkstančių Vladimiro Putino šalininkų.

Iš pradžių buvo planuojama, kad į Maniežo aikštę ateis apie 15 tūkstančių žmonių.

Susitikti su žmonėmis buvo atvykę Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas ir premjeras, kandidatas į prezidentus V.Putinas. D.Medvedevas sakė susirinkusiems žmonėms, kad V.Putino pergalė yra labai svarbi. „Mes šios pergalės niekam neatiduosim. Taip?“ – klausė D.Medvedevas. Visa aikštė vieningai sušuko „Taip“.

V.Putinas dėkojo visiems balsavusiems už jį. „Mes nugalėjome. Nugalėjome atviroje ir sąžiningoje kovoje“, – sakė jis. V.Putinas taip pat sakė, kad tai buvo ne tik prezidento rinkimai, bet ir politinio sąmoningumo išbandymas. Jis pažėrė kaltinimų, kad buvo norinčių uzurpuoti valdžią, primesti Rusijai savo valią. „Šlovė Rusijai“, – į mikrofoną rėkė V.Putinas. 

Daugelis pastebėjo, kad, V.Putinui kalbant, jo veidu riedėjo ašaros. Tiesa, iš pradžių buvo neaišku, ar dėl to, kad Maskvoje sekmadienio vakarą pūtė stiprus vėjas, ar dėl to, kad jis labai susijaudino pamatęs tiek žmonių. 

Vėliau V.Putino atstovas spaudai aiškino, kad jam ašaros bėgo dėl stipraus vėjo. 

Aikštėje grojo muzika, žmonės šoko, plevėsavo daugybė Rusijos vėliavų. Mitingo pabaigoje į orą buvo paleisti balionai, išpiešti Rusijos vėliavos spalvomis. 

Ruošdamasi šiam mitingui policija jau sekmadienį dieną buvo uždraudusi žmonėms lankytis šioje aikštėje. Aikštę apsupo policija, buvo uždarytas įėjimas į metropoliteną iš aikštės ir prekybos centro pusės.

Pirminiais duomenimis, rinkimus laimėjo V.Putinas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min