Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Maskvoje sugautas serijinis nuodytojas, nužudęs dešimtis nieko neįtariančių žmonių

Girtuokliai vis dažniau apsinuodija alkoholio surogatais.
Photos.com / Nuodai
Šaltinis: 15min
0
A A

Maskvoje, Jaroslavlio geležinkelio stotyje, buvo sulaikytas vyriškis, įtariamas nunuodijęs dešimtis traukinių keleivių, antradienį pranešė naujienų agentūra „Novyj region“.

Agentūros duomenimis, tyrėjai 46 metų Nazimą Gasymovą laiko nuodytojų gaujos vadeiva. Gaują sudaro grupė jaunų moterų, tačiau kol kas nė viena iš jų nėra sulaikyta.

Leidinys „Life News“ patikslina, kad, tyrimo duomenimis, N.Gasymovas su jaunomis merginomis prisėsdavo prie neblaivių keleivių, važiuojančių Jaroslavlio kryptimi. Vyriškis pakeleiviams pasiūlydavo išgerti už draugystę ir vaišindavo apnuodytais alkoholiniais gėrimais. Kai aukos mirdavo, nusikaltėliai susirinkdavo jų pinigus ir kitus vertingus daiktus. Spėjama, kad N.Gasymovo ir jo bendrininkių aukomis tapo dešimtys žmonių.

Anksčiau N.Gasymovas jau buvo teistas už nužudymus, sunkų kūno sužalojimą ir vagystę. Savo kaltės šį kartą sulaikytasis neneigia.

Tai jau antras per šiuos metus išaiškintas pamaskvės traukiniuose siautėjęs nuodytojas. Vasarį Maskvoje buvo sulaikytas 23 metų Aleksejus Vygovskis, įtariamas nužudęs 13 žmonių. Tyrimo duomenimis, A.Vygovskis nuodijo elektrinių traukinių, išvykstančių iš Kazanės ir Kursko stočių, keleivius.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min