Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Maskvoje žmonių minią taranavęs vyras protestavo prieš valdininkus

Šaltinis: 15min
0
A A

Ukrainietis Borisas Biba, sulaikytas dėl to, kad praėjusią savaitę pagrobtu automobiliu taranavo grupę žmonių prie Maskvos valstybinio universiteto rūmų, pareiškė, jog tokiu būdu esą protestavo prieš valdininkų savivalę.

„Aš visą gyvenimą sąžiningai dirbau, o valdininkai išsityčiojo iš manęs, surengė genocidą, sukūrė nepakeliamas gyvenimo sąlygas. Aš ryžausi tam norėdamas, kad šalyje būtų teisingumas“, – savo veiksmus paaiškino 45 metų sulaikytasis.

Lenta.ru rašo, kad įtariamasis prisipažino nusprendęs sąmoningai važiuoti ant pėsčiųjų, kai per televizorių pamatė siužetą, kaip automobilis partrenkė moterį su vaiku. Pasak B.Bibos, sužinojęs, kad motina ir vaikas nenukentėjo, jis pamanė, jog žmonės, į kuriuos rėšis automobiliu, irgi smarkiai nenukentės. B.Biba teigė planavęs automobiliu lengvai stumtelėti vos vieną ar porą žmonių. Įtariamasis prisipažino, kad iki nusikaltimo automobilį vairavo tik vieną kartą gyvenime.

B.Biba gimė Ukrainoje, o vėliau persikraustė į Chanty Mansijską. Neseniai jis atvyko į Maskvą ir apsigyveno viešbutyje „Junost“. Sulaikytasis yra šaltkalvis, įvairiais laikotarpiais dirbo gamykloje ir šachtose. Milicijos pareigūnai tvirtina, kad B.Biba kartais elgiasi neadekvačiai, jis pasižymi perdėtai aukštu savęs vertinimu. Sulaikytojo būklę tirs psichiatrai.

B.Biba į pėsčiųjų grupę pagrobtu automobiliu rėžėsi vasario 24 d. Vernadskio ir Lomonosovo prospektų sankryžoje. Automobilį Chevrolet Lanos iš savininko, grasindamas peiliu, jis atėmė prieš pat išpuolį. Sėdęs į užgrobtą transporto priemonę, šaltkalvis iš karto pasileido į minią. Automobilis kliudė ir parbloškė 16 žmonių. Daugelis iš jų – Maskvos valstybinio universiteto studentai ir dėstytojai. Partrenkęs žmones, B.Biba mėgino sprukti iš įvykio vietos, tačiau atsitrenkė į tvorą, metė automobilį ir pabėgo savomis kojomis.

B.Biba buvo sulaikytas vasario 27 viešbutyje. Jį aptikti padėjo kokybiškas fotorobotas ir paties įtariamojo elgesys. Vyriškis nepaprastai domėjosi savo nusikaltimo tyrimo eiga. B.Biba viešbučio darbuotojų prašė išsiaiškinti, ar kas nors įtariamas pėsčiųjų taranavimu.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min