Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Maskvos kriminalistai mušė korėjiečius ir žiebtuvėliu degino jų pirštus

Buvęs operatyvininkas Eduardas Liaševas
Newsru.com nuotr. / Buvęs operatyvininkas Eduardas Liaševas
Šaltinis: 15min
0
A A

Maskvos kriminalinės policijos pareigūnai sumušė korėjiečius, jų automobilyje radę negyvą vyrą.

Du Maskvos kriminalistai, sėkmingai atlikę profesinę atestaciją, atšventė sėkmę mušdami ir kankindami Šiaurės Korėjos piliečius.

Istorija prasidėjo tuomet, kai kelių patruliai sustabdė korėjiečių automobilį „Nissan Serena“, patikrino dokumentus ir krovinį. Bagažinėje netikėtai rado dar vieno Korėjos liaudies demokratinės respublikos piliečio kūną. Todėl skubiai iškvietė operatyvinius darbuotojus. Incidentas įvyko liepos 21 d, rašo „Life News“. 

Kelių patruliai elgėsi pagal nustatytą tvarką – į pagalbą kvietė kriminalistus. Liudininkų pasakojimu, šie atvyko jau „su kvapeliu“. 

Atvyko keli VRM Kriminalinės paieškos skyriaus pareigūnai. Skelbiamas tik vieno iš jų vardas – Eduardas Liaševas (42 metų papulkininkis).

Korėjiečio mirtis statybose

Jiems korėjiečiai paaiškino labai paprastai: su mirusiu bičiuliu kartu dirbo statybose. Nutikus nelaimei, įmonės vadovas liepė patiems korėjiečiams tautietį išvežti iš statybų teritorijos, kad nekiltų keblumų.

Du patys „aktyviausi“ kriminalistai iškart puolė korėjiečius kumščiais, bandydami „išmušti atvykėlių prisipažinimą“. Pirminis korėjiečių paaiškinimas, kad draugas tiesiog mirė darbe, jų netenkino.

Įsiutę ir, liudininkų teigimu, apsvaigę policininkai ėmė tyčiotis iš „gestarbaiterių“ (vok. – atvykėlių darbininkų) . 

Svilino žeibtuvėliais

Iš pradžių švaistęsi kumščiais, vėliau kriminalistai ėmė žiebtuvėliais deginti korėjiečių pirštus. Kankinimus lydėjo patyčios ir nepadorūs juokeliai. Visa tai vyko stebint viršininkui – Maskvos Pietų apskrities 1-ojo operatyvinio padalinio vadovui Sergejui Suvorovui.

Apie tokias patyčias niekas nebūtų sužinojęs, jei ne „kankintojų“ kolega, Tyrimo valdybos darbuotojas, atsitiktinai atsidūręs tarp liudininkų. Operatyvininkai jo nepažino, nes pareigūnas buvo neseniai perkeltas iš kito rajono. Kai „padorusis“ pareigūnas parodė pažymėjimą ir liepė baigti patyčias, „kankintojai“ leidosi į kojas.

Abu operatyvininkai trumpam buvo dingę iš akiračio, netgi paskelbta jų paieška. Galiausiai skubos tvarka atleisti iš tarnybos. Abiems iškelta baudžiamoji byla „dėl įgaliojimų viršijimo“ ir „suketų sužalojimų“

Įdomu tai, kad, apklausų duomenimis, Rusijos gyventojai nelabai pasitiki savo policija ir kriminalistais. Net 76 proc. apklaustųjų mano, kad policija yra nepatikima, rašo „Kommersant“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min