Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Maskvos metro keleivius šiurpina užrašai „Mirtis rusams“

Grėsmingų užrašų šiurpinami maskviečiai dar nespėjo atsigauti po kovo 29-osios išpuolių metro.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Grėsmingų užrašų šiurpinami maskviečiai dar nespėjo atsigauti po kovo 29-osios išpuolių metro.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Keturi nežinomi vyrai Maskvos metro stoties „Planernaja“ vestibiulyje dažais išraitė užrašus „Mirtis rusams“ ir „Alach akbar“, praneša Rusijos naujienų agentūra „Interfax“.

Įtariamųjų ieško milicija. Tyrimą apsunkina tai, kad nusikaltėliai nepateko į stebėjimo kamerų akiratį. Iš liudininkų milicininkai sužinojo tik tai, kad šūkius ant sienų užrašė kaukazietiškos išvaizdos vyrai. Jie vėliau sėdo į sidabrinės spalvos automobilį ir nuvažiavo nežinoma kryptimi.

Kitos Rusijos žiniasklaidos priemonės patikslino, kad užrašai „Mirtis rusams“ ir „Alach akbar“ pastarosiomis dienomis atsirado ne tik metro stotyje. Balandžio 4 dieną tokie patys užrašai aptikti ant vieno geležinkelio tilto Maskvoje atramos, ant geležinkelio platformos „Trikotažnaja“, taip pat ant kelių Rusijos sostinės rajonų tvorų.

Pabrėžiama, kad visi užrašai pasižymi tuo, kad užrašyti vienodais sidabriniais dažais ir tuo pačiu stiliumi.

Šaltiniai teisėsaugos institucijose tvirtina, kad prieš rusus nukreipti užrašai pradėjo atsirasti po kovo 29-osios teroro išpuolių Maskvos metro. Pagrindinė išpuolių tyrimo versija yra ta, kad juos surengė išeiviai iš Šiaurės Kaukazo. Per sprogimus metro žuvo 40 žmonių.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min