Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Medvedevas neatleis Putino vyriausybės?

Prezidentas D.Medvedevas žvejojo Volgoje prie Astrachanės
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Prezidentas D.Medvedevas
Šaltinis: BNS
0
A A

Medvedevas neketina atleisti vyriausybės, siekdamas įrodyti skeptikams, kad jis, o ne Putinas vadovauja šaliai.

Dmitrijus Medvedevas nemato prasmės įrodinėti skeptikams, kad jis, o ne Vladimiras Putinas vadovauja šaliai, ir neketina jų malonumui atleisti vyriausybės.

Atsakydamas interviu CNN į klausimą, ar jis "iš tikrųjų yra Vladimiro Putino bosas", D.Medvedevas, jau įpratęs, kad žurnalistai domisi šia aplinkybe, pažymėjo: "Būtų liūdna, jeigu jūs neužduotumėme man šio klausimo. Aš manau, kad mūsų interviu šiuo atveju būtų galima laikyti nepavykusiu".

Jis dar kartą paaiškino, kad "pagal konstituciją šalyje yra tik vienas kariuomenės vyriausiasis vadas, yra tik vienas konstitucijos vykdymo garantas, yra tik vienas valstybės vadovas - tai šalies prezidentas".

"Kai dėl vyriausybės, - pridūrė D.Medvedevas, - tai vyriausybė mūsų šalyje, ne taip, kaip Jungtinių Amerikos Valstijų vyriausybė, yra visavaldė institucija".

"Tai toks pokalbis, kur niekada nebus žmogaus, kuris išgirstų kitą žmogų. Tikriausiai tie, kurie taip mano (teigia, kad reali valdžia - premjero rankose), turi pasakyti vieną sakinį: dabartinis šalies prezidentas viską mums įrodys tik vienu atveju, jeigu jis atleis vyriausybę. Aš neketinu to daryti, nes man gera dirbti ir su vyriausybe, ir su Putinu", - pabrėžė valstybės vadovas.

"Manote, Jūs labiau liberalus nei Vladimiras Putinas, ar ne?", - paklausė CNN korespondentas.
"Vladimiras Putinas, kai neseniai susitiko su politologais, sakė, kad mes su juo "vieno kraujo". Jeigu "krauju" suvoksime mūsų išsilavinimą, tai - taip. Nes norėčiau, kad ir jūs tai žinotumėte ..., ir kad žinotų mūsų skaitytojai, Putinas turi juridinį išsilavinimą, jis gimė ne žvalgyboje ir ne KGB. Beje, reikia pasakyti, kad tai vienas geriausių šalies universitetų. Šia prasme mano su juo įsitikinimais labai artimi", - papasakojo prezidentas.

Tuo pat metu jis pažymėjo, kad jo pažiūros ir premjero prioritetai gali skirtis.

"Aš turiu savo sampratas, jis turi savo. Jis savo sampratas aštuonerius metus įgyvendino, ir, mano nuomone, įgyvendino sėkmingai. Nėra vienodų žmonių, nėra vienodų vadovų", - pažymėjo D.Medvedevas.
 

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min