Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 26d. 21:04

Mėgindami išvengti spūsties Tailando tankistai vos nesurengė šalyje karinio perversmo

Tailando tankai
wikimedia.org nuotr. / Tailando tankai

Keturi Tailando karinių pajėgų tankai, pirmadienio vakare pravažiavę viena iš pagrindinių Bankoko gatvių, sukėlė gandų apie naują karinį perversmą šalyje bangą.

Sumaištis kilo, kai tankų kolona pravažiavo viena iš pagrindinių sostinės magistralių – Vibhavadi Rangsito gatve. Dėl šio incidento kilo paniškų telefoninių skambučių ir SMS žinučių banga, praneša laikraštis „The Nation“. Tačiau tankistams net nebuvo kilusi mintis pasėti sumaištį – jie tik važiavo į remonto dirbtuves.

Tailando laikraštis „Thai Rath“ praneša, kad tankų grupės vadas nusprendė „nurėžti kampą“, pravažiuodamas viena iš plačiausių miesto gatvių. „Paradiniai“ karinės bazės, kurioje tankai remontuojami, vartai kaip tik išeina į Vibhavadi Rangsito gatvę, tačiau paprastai tankai ir kita karinė technika į šią bazę įvažiuoja per kitus vartus. Tankistų vadas nusprendė važiuoti magistrale, kad išvengtų automobilių spūsčių, paprastai susiformuojančių vakare.

Gandai apie perversmą pasklido akimirksniu, apie tai net nuskambėjo keli pranešimai per radiją. Šalyje, kurioje nuo 1945 metų jau įvyko 18 karinių perversmų, tokiu gandu patikėti nesunku. Ypač dabar, kai Tailando politinėje arenoje jaučiama didelė įtampa. Tuo labiau, kad incidento išvakarėse opozicijos lyderiai kaip tik perspėjo visuomenę apie, jų duomenimis, rengiamą perversmą.

„The Nation“ praneša, kad paniką sukėlę tankai po kapitalinio remonto bus išsiųsti Jungtinių Tautų pajėgoms Sudane.

Temos: 2 Panika Tailandas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min