Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 15d. 18:03

Milicija Maskvoje blokavo Raudonąją aikštę, baiminamasi išpuolių (atnaujinta 20.42 val., nuotraukos)

Milicija prie Raudonosios aikštės
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Milicija prie Raudonosios aikštės

Neramumai Maskvoje tęsiasi – šiuo metu milicija užblokavo visus patekimus į Rusijos sostinės širdį – Raudonąją aikštę.

Kaip praneša lenta.ru, Raudonosios aikštės prieigose – daugybė pareigūnų, raitosios milicijos, didelės OMON pajėgos. Raudonąją aikštę liepta palikti ir čia besiburiavusiems turistams. Kodėl taip yra daroma, oficialiai nepaaiškinta.

Taip pat skelbiama, kad visoje Maskvoje trečiadienio vakarą sustiprinta saugumo padėtis. Baiminamasi, kad Rusijos sostinėje gali kilti susidūrimų tarp dešiniųjų radikalų ir atvykėlių iš Kaukazo.

Keli susidūrimai jau įvyko prie Maskvos Kijevo stoties, kur milicija sulaikė daugiau kaip 400 žmonių, iš kai kurių paimti savigynos ginklai ir peiliai. Visame mieste trečiadienį sulaikyta apie 700 žmonių, daugelis kurių, anot pareigūnų, atvykėliai iš Kaukazo.

Maskvoje jau kurį laiką tęsiasi susidūrimai tarp nacionalistiškai nusiteikusių žmonių ir atvykėlių iš Kaukazo. Jie prasidėjo po to, kai per futbolo sirgalių ir atvykėlių iš Kaukazo muštynes buvo nužudytas vienas futbolo sirgalius. 

Atnaujinta 20.42 val. Nors Maskvoje mestos didelės pajėgos malšinti galimus neramumus, visgi daugybės konfliktų išvengti nepavyksta.

Lenta.ru skelbia, kad per muštynes Maskvoje nukentėjo mažiausiai 30 žmonių. Milicija praneša apie 1207 sulaikytus amsenis. Iš jų konfiskuota apie 200 peilių, taip pat ir kitų ginklų.

Ir toliau Rusijos sostinėje – ypatinga saugumo padėtis. Daugiausia dėmesio skiriama metropoliteno apsaugai. 
 

Temos: 2 Raudona Maskva

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min