2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Milijardierius puolė po traukiniu

Vokietijoje savo noru iš gyvenimo pasitraukė vienas turtingiausių Europos žmonių milijardierius Adolfas Merckle. Spėjama, kad to priežastis – finansinė krizė, pražudžiusi šimtus milijonų eurų.
Milijardierius A.Merckle
Milijardierius A.Merckle / Forbes.com nuotr.

Velionio šeima žiniasklaidai antradienį pranešė, kad A.Merckle iš gyvenimo savo noru pasitraukė pirmadienio vakarą.

Ulmo miesto (Vokietija), kuriame pastaruoju metu gyveno milijardierius, prokuratūros atstovai sakė, kad verslininkas puolė po traukiniu. Tyrimas parodė, kad vyras prie bėgių buvo vienas, todėl nėra įrodymų, kad jį po sąstatu galėjo kas nors pastumti.

„Tokiam žingsniui savo darbą labai mėgusį verslininką, atsidavusį šeimos verslui, pastūmėjo apgailėtina nuosavos kompanijos padėtis, kurioje bendrovė atsidūrė per finansų krizę, neapibrėžta kelių pastarųjų savaičių situacija ir visiškas bejėgiškumas“, – rašoma šeimos pranešime spaudai.

A.Merckle įtakingo žurnalo sudarytame 2008-ųjų turtingiausių žmonių sąraše užėmė 94 vietą. Tarp kompanijų, kurias jis kontroliavo, yra ir  „HeidelbergCement“, stambiausia Vokietijos cemento gamintoja, kurios apyvarta – 11 milijardų eurų. Jis valdė ir vieną stambiausių Europoje didmeninę vaistų kompaniją, farmacijos bendrovę „Ratiopharm“.

Vokietijos finansų sluoksniuose kalbama, kad turtuolis per prekybą akcijomis prarado šimtus milijonų eurų, mat šios dėl finansų krizės itin nuvertėjo. Vien dėl nuvertėjusių koncerno „Vokswagen“ akcijų vyras patyrė 400 milijonų eurų nuostolį.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie 15min