Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2022 07 05, 22:42

Mirė dar vienas su „Gazprom“ susijęs Rusijos oligarchas

Jurijus Voronovas, logistikos bendrovės, kuri turėjo pelningų sutarčių su Rusijos dujų milžine „Gazprom“, vadovas buvo rastas negyvas baseine savo namuose prabangiame priemiestyje netoli Sankt Peterburgo, praneša žiniasklaida.
„Gazprom“
„Gazprom“ / 123RF.com nuotr.

Pranešama, kad jis mirė nuo šautinės žaizdos galvoje. J.Voronovas buvo transporto ir logistikos bendrovės „Astra-Shipping“, kuri bendradarbiavo su „Gazprom“ Arktyje, įkūrėjas ir generalinis direktorius.

Pasak Rusijos žiniasklaidos priemonės „47news“, šalia baseino buvo rastas pistoletas, o dugne – kelios šovinių tūtelės. Jis buvo rastas pirmadienį apie 14 val.

J.Voronovo našlė policijai esą pasakojo, kad jos vyras pastaruoju metu daug gėrė dėl nesutarimų su rangovais ir verslo partneriais.

Jo mirtis yra mažiausiai šeštoji, pastaraisiais mėnesiais susijusi su Rusijos dujų pramone.

2022 m. sausio 30 d. netoli Leningrado rastas negyvas „Gazprom Invest“ transporto tarnybos vadovas Leonidas Šulmanas.

Praėjus vos mėnesiui po to, vasario 25 d., savo garaže rastas negyvas „Gazprom“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Aleksandras Tiulakovas.

Ukrainoje gimęs rusų milijardierius Michailas Votfordas, nesusijęs su „Gazprom“, bet susikrovęs turtus iš naftos ir dujų, vasario 28 d. buvo rastas negyvas savo namuose Surėjuje, Anglijoje. Surėjaus policija mirties nelaikė įtartina.

Balandžio 18 d. Maskvoje rasti buvusio „Gazprombank“ viceprezidento Vladislavo Avajevo, jo žmonos ir dukters kūnai.

Buvęs „Gazprombank“ viceprezidentas Igoris Volobujevas CNN sakė, kad nemano, jog V.Avajevo šeimos tragedija buvo žmogžudystės ir savižudybės atvejis, kaip teigė policija.

„Jo darbas buvo susijęs su privačia bankininkyste, o tai reiškia, kad jis turėjo reikalų su VIP klientais, – sakė jis. – Jis buvo atsakingas už labai dideles pinigų sumas. Taigi, ar jis nusižudė? Aš taip nemanau. Manau, kad jis kažką žinojo ir kad kėlė tam tikrą riziką.“

Po dienos Ispanijoje kartu su žmona ir dukra buvo rastas negyvas dujų gamintojos „Novatek“, kuri iš dalies priklauso „Gazprom“, aukščiausio lygio vadovas Sergejus Protosenija.

S.Protosenija buvo rastas pakibęs bute pajūrio mieste Katalonijoje, o jo žmona ir dukra mirė nuo durtinių žaizdų.

Jų mirtis tiriama kaip nužudymas ir savižudybė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min