Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mįslingą 8-erių metų lietuvaitės mirtį Norvegijoje tiria smurtinių ir lytinių nusikaltimų pareigūnai

Šaltinis: 15min
0
A A

15min.lt pirmadienį pranešė apie mįslingą lietuvių tautybės 8-erių metų mergaitės mirtį. Šis įvykis sukrėtė Bergeno gyventojus, sulaukė plataus atgarsio ir Lietuvoje.

ISTORIJOS PRADŽIA: 8-erių metų lietuvių tautybės mergaitė rasta negyva namuose netoli Bergeno

Nors Norvegijos policija žadėjo antradienį paskelbti skrodimo išvadas, kurios turėjo atsakyti į daugelį klausimų, kol kas sunku įvardyti konkrečias mergaitės mirties aplinkybes.

Policijos vadovas Odd Dale kol kas vengia atsakymo į klausimą, ar mergaitės mirtis buvo smurtinė. Jis neatmeta ir nelaimingo atsitikimo versijos.

Norvegijos spauda pateikia nedaug detalių: pirmadienį mergaitė sirgo, todėl nenuėjo į mokyklą, namuose buvo viena. Mergaitės tėtis gyvena Lietuvoje. O motina su draugu jau metus dirba Norvegijoje. 

Dukrą be gyvybės ženklų pirmadienį Sotra vietovėje, Sund komunoje, apie 15 val. grįžusi namo rado motina. Moters draugas paskambino policijai ir pranešė apie nelaimę. Akimirksniu buvo sutrauktos didžiulės policijos pajėgos, nes ši vietovė gana rami, mirtys neaiškiomis aplinkybėmis ar nužudymai čia itin reti. Pareigūnai apsupo ir aptvėrė didžiulę teritoriją, ieškodami menamų nusikaltimo pėdsakų.

Mokykloje dega žvakės

Ši nelaimė vietos bendruomenei tapo didžiule tragedija. Mokykloje, kurią lankė lietuvaitė, visą dieną degė žvakės, draugai negalėjo patikėti netekę „nuostabios draugės, geros mokinės“. Mokymo įstaigoje pakabinta mergaitės nuotrauka, perjuosta gedulingu kaspinu.

Kaip rašo Norvegijos visuomeninio transliuotojo NRK svetainė, skelbti išvadas dar anksti. Autopsija atsakė tik į vieną klausimą – kas buvo mirties priežastis. Tačiau neaišku, ar mergaitė mirė dėl ligos, ar buvo įvykdytas nusikaltimas.

Šiuo metu bylą tiria 15-20 smurtinių ir lytinių nusikaltimų skyriaus pareigūnų. Jie toliau apklausia kaimynus ir ieško liudininkų. Pasak policijos, kaimynai šią lietuvių šeimą charakterizuoja labai teigiamai – žmonės ramūs, tvarkingi.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min