Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 18d. 21:22

Moldovos prezidentas merą išvadino „Hariu Poteriu“ ir „debilu“

V.Voroninas susitikime su rinkėjais ir grasino, ir tyčiojosi.
„Scanpix“ nuotr. / V.Voroninas susitikime su rinkėjais ir grasino, ir tyčiojosi.

Moldovos prezidentas Vladimiras Voroninas išsityčiojo iš Kišiniovo miesto mero Dorino Kirtoakio ir grasino žmonėms, kas bus jiems, jeigu šie nebalsuos „teisingai“.

V.Voroninas, kuris taip pat yra ir Moldovos komunistų partijos vadovas,  skandalingąją kalbą rėžė atvykęs į Čadyr Lunga miestą agituoti artėjančiuose rinkimuose į parlamentą balsuoti už komunistus, praneša naujienų portalas newsru.com.

Moldovos spauda publikavo prezidento pasisakymo stenogramą. Nerinkdamas žodžių prezidentas priekaištavo, kad regiono žmonės per mažai balsuoja už komunistus. „Jus ką, mušti reikia, kad mus mylėtumėte? Jus ką, reikia grobti, kad mus palaikytumėte?“ – tiesiai šviesiai rėžė rinkėjams prezidentas.

Jus ką, mušti reikia, kad mus mylėtumėte? – Moldovos prezidentasPaskui savo įtūžį prezidentas liejo ant Kišiniovo mero D.Kirtoakio ir aiškino, kodėl negalima balsuoti už tokius „debilus“ kaip jis. „Jūs norite atvesti čia tą Harį Poterį iš Kišiniovo savivaldybės?“ – klausė prezidentas.

Žmonėms prezidentas sakė: „Jūsų likimas mūsų rankose“. Tiesa, jis tuoj pat nuramino, kad iš žmonių nieko atiminėti neketina.

Prezidentas taip pat išaiškino žmonėms, kodėl neverta balsuoti už „neteisingus“ kandidatus – visi tokie balsavimo dokumentai „išskris į tolimus kraštus“. „Kaip alus be degtinės – pinigai veltui išmesti“, – vaizdžiai nusakė prezidentas, kodėl neverta eiti į rinkimus, jeigu balsuoji už blogą kandidatą. „Jūs perduokite savo draugams, pažįstamiems ir artimiesiems – tegul nejuokauja“, – išaiškino prezidentas.

Temos: 1 Moldova

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min