Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„M&S“ atleidžia tūkstantį darbuotojų

„Marks and Spencer“ trečiadienį paskelbs apie daugiau nei tūkstančio darbuotojų atleidimą, praneša BBC. Teigiama, kad šis pranešimas visuomenę pasieks kartu su įmonės informacija apie prekybą Kalėdų periodu, kuri bus paskelbta 7 val. ryto.
„M&S“ atleidžia tūkstantį darbuotojų.
„M&S“ atleidžia tūkstantį darbuotojų. / „Scanpix“ nuotr.

„Marks and Spencer“ – didžiausias mados mažmenininkas Didžiojoje Britanijoje. Bendrovėje dirba apytiksliai 70 tūkst. darbuotojų. Nors atleidžiama mažiau nei 2 proc. „Marks and Spencer“ darbuotojų, neabejojama, kad šis žingsnis bus interpretuojamas kaip High Street nuosmukis.

„Marks and Spencer“ oficialiai komentuoti pasirodžiusią informaciją atsisakė. Prieš kurį laiką „M&S“ nutarė paskelbti dviejų dienų 20 proc. nuolaidas. Informacija apie tuo metu vykusią prekybą parodys, ar tokia iniciatyva pasiteisino.

Kaip rašo BBC, tai, kad pardavimai High Street krenta, tapo akivaizdu jau prieš kurį laiką, po „Debenhams“ ir „Next“ pranešimų.

Rūbų mažmenininkas „Next“ pranešė, kad jo pardavimai per šešis mėnesius iki Kūčių sumažėjo 7 proc., tuo tarpu „Debenhams“ pranešė, kad per pastarąsias 12 savaičių pardavimai krito 3.3 proc. Tačiau taip pat pabrėžta, kad statistika buvo geresnė nei kad tikėtasi.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius