Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Musulmonus sukrėtusio filmo aktorė padavė režisierių į teismą

Šaltinis: 15min
0
A A

JAV aktorė Cindy Lee Garcia, prisidėjusi prie filmo apie pranašą Mahometą, teigia nežinojusi, apie ką iš tiesų bus filmas. Aktorė kreipėsi į teismą ir bylinėsis su režisieriumi dėl sukčiavimo. Bylinėtis ji ketina ir su „Google“, ir su „Youtube“.

Musulmonus žeminančio filmo aktorė teigia, kad režisierius nuslėpė, kas iš tiesų tai per filmas. Ji manė tiesiog suvaidinsianti sceną nuotykių filmui dykumoje ir tai būsiąs filmas apie senovės egiptiečius. Apie tai, kad filmas nukreiptas prieš musulmonus, ji nė nenutuokė. Nematė ir pranašo Mahometo vardo jai skirtuose scenarijų puslapiuose. 

Moters advokatai sieks, kad filmas būtų uždraustas. C.L Garcia pastarosiomis dienomis sulaukė grasinimų būti nužudyta. Ji baiminasi išeiti iš namų, vykti aplankyti anūkus. Skunde teismui ji teigia, kad filmas aktorei sukėlė „gėdą, nuoskaudą ir sužalojo jausmus“. 

Ieškinyje minimi ir „Google“ bei „Youtube“ portalai, kur filmas buvo išplatintas. Ieškinyje, kurį aktorė pateikė Los Andželo teismui, ji reikalauja, kad filmas būtų pašalintas iš interneto. 

Filmo apie pranašą Mahometą kūrėjai ir jų artimieji priversti slapstytis. Pasak Los Andželo policijos atstovo, pirmadienio naktį režisierius Nakoula Basseley Nakoula ir jo šeima pareigūnų buvo nuvežti į slaptą vietą. 

Režisierius yra pagrindinė figūra šioje istorijoje, sukėlusioje musulmonų pasaulyje besitęsiančius protestus. Daugelis demonstrantų reikalauja, kad pranašą Mahometą įžeidęs kūrėjas būtų nuteistas.

VIDEO: Actress in Anti-Islam Film Wants Name Cleared

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min