Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nauji pranešimai apie „fritzlius“

Šaltinis: 15min
0
A A

Po to, kai Austrijos pabaisa, laikęs savo dukreį rūsyje 24 metus ir ją prievartavęs, Josefas Fritzlis buvo nuteistas, vėl pasirodė pranešimai apie ir kitose šalyse siautėjančius siaubūnus tėvus, rašo „Sky News“.

Prieš keletą dienų Italijoje buvo sulaikytas tėvas, 25 metus prievartavęs ir uždarytą laikęs savo dukterį. Kartu su juo buvo sulaikytas ir vyro sūnus, taip pat prievartavęs seserį ir savo du vaikus.

Dabar pasirodė pranešimai apie Kolumbijos „fritzlį“, kuris ne tik nuo mažumos seksualiai išnaudojo savo dukterį, bet ir susilaukė su ja aštuonerių vaikų.

58-eriš Arcebio Alvarezas buvo sulaikytas, tačiau šeštadienį teisme įnirtingai tvirtino esąs nekaltas, nes jo kaltintoja nėra jo biologinė dukra.

Jis uždarytas kalėjime, o vaikai – trys berniukai ir penkios mergaitės atiduoti valstybės globon.

35-erių moteris Alba Nidia Alvarez tikina esanti tikra vyro biologinė dukra ir patikino, kad tėvas ją žagino nuo to laiko, kai jai dar nebuvo dešimties.

Tačiau kaltinamasis teismui pateikė savo versiją. Pasak jo, mergaitę jis įsivaikino, o romantiški santykiai užsimezgė abipusiu sutarimu, nes vienas kitą jie labai mylėjo.

Moteris pranešė policijai apie savo išnaudojimą po to, kai vienas pastorius įtikino ją taip pasielgti. Moters teigimu, pastorius jai suteikė tvirtybės.

Kaltinamojo žmona ir mergaitės motina mirė, kai mažylei tebuvo penkeri. Nuo to laiko ji liko A.Alvarezo globotine. Vaikai, kurių susilaukė moteris, yra nuo vienerių iki 19 metų amžiaus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Prievarta Santykiai
Parašykite atsiliepimą apie 15min