Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 20d. 09:48

Naujojoje Zelandijoje 12-metis tapo tėvu, mamai – 36-eri

Kūdikis
Kaunas.lt nuotr. / Kūdikis

Naujoji Zelandija šokiruota – 12 metų berniukas tapo tėvu. Vaiką pagimdė 36-erių metų moteris, kuri, kaip skelbia „New Zealand Herald“, vaišindavo pradinuką alumi, o vėliau mylėdavosi. Moteriai gresia kalėjimas, byla jau atsidūrė teisme.

Kaip pranešama, prieš pastodama moteris berniuką į pinkles įviliojo kelis kartus. Seksualinis kontaktas tęsėsi kelis mėnesius nuo praėjusių metų balandžio, tuomet berniukui buvo dar 11 metų, gimus vaikeliui jam buvo suėję 12. Berniukas moterį pažinojo, nes ji yra kito moksleivio mama.

Viskas prasidėjo tuomet, kai jo draugas nusprendė neiti į mokyklą ir pasiūlė taip pat pasielgti ir 11-mečiui, jie kartu praleido dieną pas bičiulį. Moteris vaiką vaišino alumi, o vėliau juo pasinaudojo.

Vaikų bei jaunimo ir šeimos paslaugų centras patvirtino, kad prieš du mėnesius ėmėsi globoti mažylį. Apie neleistinus santykius tarnybą informavo mokykla, kurios pedagogams berniukas pasisakė apie nuotykius. Pradinukas prisipažino turėjęs seksualinių santykių ir teigė, kad nori, jog tai liautųsi. 12-metis pretenduoja tapti jauniausiu Naujosios Zelandijos tėvu.

Kokie tiksliai kaltinimai pateikti 36-erių moteriai, tarnybos detalių neteikia.

Specialistai tikina, kad tokia patirtis berniuką gali itin paveikti ateityje, jis gali įnikti į narkotikus, piktnaudžiauti alkoholiu, turėti bendravimo ir psichikos sutrikimų.

Skirtingi kaltinimai

Šis atvejis išryškino realybę – darbuotojai, kurie specializuojasi vaikų seksualinio išnaudojimo srityje, skiria nepakankamai dėmesio moterims, kaip potencialioms pažeidėjoms. Teisingumo ministrė Judith Collins teigė, kad sieks įstatymų peržiūrėjimo.

„Ši byla yra svarbus atspirties taškas. Tarsiuosi su pareigūnais, ar būtina keisti arba priimti naujus įstatymus“, – sakė ji.

Paaiškėjo, kad įstatymuose yra skirtumų, kai dėl seksualinių nusikaltimų yra teisiama moteris. Šiuo metu teisės aktuose numatyta atsakomybė, kai seksualinę prievartą taiko vyrai, tuomet tai įvardijama prievarta. Tuo metu, kai moteris verčia partnerį seksualiniams santykiams tai įvardijama seksualiniu nusižengimu. Bausmė yra ta pati, maksimaliai gali siekti 20 metų, tačiau dėl prievartavimo gali būti teisiamas tik vyras.

Tarnybos teigia buvusios šokiruotos, kai berniukas papasakojo daugiau detalių.

„Sydney Morning Herald“ praneša, kad Naujosios Zelandijos statistikos duomenimis, 2008 metais šalyje buvo 11 tėvų jaunesnių kaip 15 metų, 2007 metais tokių buvo 15. 2006 metais mama tapo 11 metų mergaitė, tai jauniausia šalies mama istorijoje. 2007-iais vaiko susilaukė 12-metė.

Pernai 45-erių moteris buvo nuteista 22 mėnesiams kalėjimo, ji į seksualinius santykius įtraukė 15 metų berniuką. Naujosios Zelandijos gyventoja tuomet suviliojo paauglį, kuris buvo pabėgęs iš namų ir ieškojo, kur praleisti naktį. Į moterį jis kreipėsi, nes pažinojo jos dukrą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min