Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 05 04, 11:39

Neįtikėtinas lėktuvo nusileidimas: nufilmuota, kaip lakūnai sugebėjo nutupdyti beveik nevaldomą lainerį

Maskvos apskrityje per stebuklą išvengta lėktuvo „Tu-154“ katastrofos – karo lakūnai pademonstravo neįtikėtiną meistriškumą.
Neįtikėtinas lėktuvo nusileidimas
Neįtikėtinas lėktuvo nusileidimas / Nuotr. iš „YouTube“

Lėktuvas „Tu-154“ ilgus metus buvo saugomas netoli Maskvos įsikūrusiame Čkalovsko oro uoste, kol buvo nuspręsta pergabenti jį į lėktuvų remonto gamyklą Samaroje, skelbia portalas newsru.com.
„Lėktuvui vos pakilus sugedo jo valdymo sistema. Tik lakūnų meistriškumo dėka pavyko užkirsti kelią lėktuvo kritimui ant apačioje buvusių namų ir žmonių“, – apie balandžio 29 dieną įvykusį incidentą naujienų agentūrai „Interfaks“ pasakojo šaltinis.

Šaltinis pasakojo, kad skrydžio metu lėktuvas tapo praktiškai nevaldomas. Nors kurį laiką lakūnams ir pavyko laviruoti lainerį horizontalioje padėtyje, lėktuvas ėmė prarasti aukštį. Ekipažas priėmė sprendimą tūpti ir tiesiog meistriškai įvykdė šią užduotį – iš antro karto pavyko nusileisti Čkalovsko oro uoste.

Šis nusileidimas buvo nufilmuotas. Lėktuvą filmavę žmonės vėliau pasakojo, kad nusileidimas atrodė tarsi iš fantastikos srities, lėktuvas beveik versdavosi, staigiai nusileisdavo, vėl pakildavo. „Visi sutiko su viena mintimi – lėktuvai taip skraidyti negali“, – pasakojo portalo avsim.ru lankytojas. 

VIDEO: Ту-154 RA-85563. Чкаловский. Часть 1.
VIDEO: Ту-154 RA-85563. Чкаловский. Часть 2
VIDEO: Ту-154 RA-85563. Чкаловский. Часть 3

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min