Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nesusipratimai tęsiasi: sudužusio Jak-42 kapitoną laidojo du kartus, nes buvo sumaišę kūnus

Rankinis Jak-42 stabdis
lenta.ru iliustr. / Rankinis Jak-42 stabdis
Šaltinis: 15min
0
A A

Jak-42 katastrofos, įvykusios rugsėjo 7 d., nesusipratimų grandinė tęsiasi toliau.

„Life news“ rašo, kad lėktuvo Jak-42 vadą teko laidoti net du kartus... Nes iš pradžių, per klaidą, laivo vadą artimieji palaidojo antrojo piloto kape. Situacija susiklostė jau nebe tragiška, o absurdiška: skausmo gniuždoma antrojo piloto našlė laivo kapitono Andrejaus Solomencevo kūną palaikė savo vyro palaikais.

Aplinkybės susiklostė labai nelemtai: antrasis pilotas Igoris Ževelovas su orlaivio kapitonu susikeitė vietomis iš pradžių lėktuve, o vėliau ir po žeme...

Painiava

Istorija klostėsi taip. Su antruoju pilotu Igoriu Ževelovu šeima atsisveikino rugsėjo 11 d. Prieš tai palaikus atpažino žmona. Lakūną palaidojo Nikolo Archangelsko kapinėse, Reutove.

Tačiau kai artimieji atvažiavo atsiimti orlaivio vado Andrejaus Solomencevo kūno... paaiškėjo, kad tai visai ne jis! Tokiu būdu išaiškėjo, kad kapitonas jau palaidotas rugsėjo 11 d. antrojo piloto kape.

Tyrėjams teko ekshumuoti kapitono palaikus ir vėl nustatyti jo asmenybę.

Rugsėjo 17 d. Igorio Ževelovo našlei vėl teko ta pati kankynė – ji antrą kartą laidojo savo vyrą. Į kapą, kuriame jau buvo atgulęs amžino poilsio kapitonas, dabar iškeliavo antrasis pilotas.

Su jo draugu ir kolega, kapitonu A.Solomencevu artimieji atsisveikino jau kitą dieną – palaidojo tose pačiose kapinėse, šalia.

Tyrėjams teko ekshumuoti kapitono palaikus ir vėl nustatyti jo asmenybę.

Anksčiau su šiais lakūnais skraidžiusios stiuardesės nuomone, viso šio absurdo spektaklio buvo galima išvengti.

„Reikėjo atlikti elementarų DNR tyrimą. Tuomet artimieji nebūtų matę visos skaudžios virtuvės. Pavyzdžiui, savo draugę, stiurdesę Nadią Maksumovą, atpažinau tik pagal nagų formą. Nes iš viso ekipažo tik stiaurdesės L.Sormatovos kūnas buvo pakankamai gerai išsilaikęs. Artimiesiems akylai tyrinėti kitų keleivių ir ekipažo narių kūnus nebuvo jokios prasmės. Kam tas skausmas? Visa laimė, kad supainioti tik dviejų žmonių kūnai. O jeigu po tokios painiavos tėvai būtų išsivežę į tolimas šalis svetimų vaikų kūnus, įsivaiduojate, kokia būtų nesąmonė?“, – piktinosi stiuardesė Viktorija Sagar.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min