Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Netekusi amo Latvija pyktį dėl „Maximos“ lieja socialiniuose tinkluose

Nelaimės vietoje
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Nelaimės vietoje
Šaltinis: Žinių radijas
0
A A

Po „Maxima Latvija“ vadovo pasitraukimo įtampa šalyje šiek tiek atslūgo, patikino Latvijos Seimo narys Romualdas Ražukas. Jo teigimu, Gintaro Jasinsko pasisakymas, kad atsistatydina tik tie, kurie jaučiasi kalti, sukrėtė šalies visuomenę.

„Taip atslūgo, kadangi socialiniuose tinkluose žmonės jau buvo pradėję rinkti parašus po laišku, adresuotu Lietuvos prezidentei Daliai Grybauskaitei. Žodžiu, tas pasipiktinimas buvo įgavęs masinį, organizuotą per socialinius tinklus pobūdį“, – laidoje „Dienos klausimas“ teigė R. Ražukas.

Pašnekovo teigimu, pastarąsias aštuonias dienas „Maxima Latvija“ darė viską, kad griautų savo prestižą visuomenės akyse. R. Ražukas stebėjosi, kaip galėjo būti pasirinkta tokia komunikacijos strategija: Aš nežinau, kas juos konsultuoja, kas viską sprendžia, bet buvo daroma viskas, kad papiktinti visuomenę.“

Jo nuomone, „Maxima Latvija“ nesiėmė jokių teigiamų veiksmų, kad visuomenė būti nuraminta dėl nacionalinės tragedijos, vengė bendrauti su ja. Tai buvo didžiausia šios bendrovės klaida, tikino Seimo narys.
 
„Nekalbėjo su žmonėmis, trečiaeiliai asmenys buvo siunčiami atsakyti į klausimus. Kadangi tai nacionalinė tragedija, diskusijoje dalyvavo šalies žurnalistų ir politikų elitas. Tie žmonės, kuriuos siuntė „Maxima Latvija“ nebuvo stiprūs, atrodė apgailėtinai. Ir šie pareiškimai (buvo problema, – red. past.), kada Latvija prarado kalbos dovaną po pono Jasinsko pasisakymų“, – apie klaidas kalbėjo R. Ražukas.
 
Pašnekovas tokius veiksmus prilygino nihilizmui ir cinizmui. Jo teigimu, sunku įsivaizduoti, kaip tokiais metodais gali būti daromas biznis.
 
Laidoje Latvijos parlamento narys nesiryžo vertinti šalies prezidento Andrio Berzinio žodžių, kad „Maximos“ ateitis Latvijoje neprognozuojama.
 
„Esame laisvoje demokratinėje valstybėje, laisvo turgaus sistemoje, man sunku įsivaizduoti, kad būtų ribojama kokios nors tai įmonės veikla“, – tikino laidoje „Dienos klausimas“ Latvijos Seimo narys.

Žinių radijas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min