Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Niujorko lietuviai parėmė Nacionalinio diktanto idėją (nuotraukos)

Niujorko Maironio lituanistinėje mokykloje susirinkę Niujorko, Niudžersio ir Konektikuto valstijų lietuviai rašė mokyklos mokytojų parengtą diktantą.
URM nuotr. / Niujorko Maironio lituanistinėje mokykloje susirinkę Niujorko, Naujojo Džersio ir Konektikuto valstijų lietuviai rašė mokyklos mokytojų parengtą diktantą.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Dėl laiko skirtumo negalėdami rašyti diktanto vienu metu su rašančiaisiais Lietuvoje ar šalyse arčiau Lietuvos, Niujorko Maironio lituanistinėje mokykloje susirinkę Niujorko, Naujojo Džersio ir Konektikuto valstijų lietuviai rašė mokyklos mokytojų parengtą diktantą.

Šį kartą diktantui buvo parinkta devintojo dešimtmečio prozininko Antano Ramono kūrinio ištrauka. Antanas Ramonas (1948-1993) – „vidinės emigracijos“ rašytojas, artimas Broniui Radzevičiui, elegiškos, nostalgiškos, stilistiškai sutelktos ir vieningos prozos kūrėjas, teigiama Užsienio reikalų ministerijos pranešime.

Sausio 24 dieną diktantą suaugusiųjų ir abiturientų grupėje jau trečią kartą rašė ir dėl raštingiausio Niujorko lietuvio titulo varžėsi 34 žmonės. Šiais metais darbai bus vertinami atskirai – suaugusiųjų, abiturientų ir paauglių grupėse. Lietuvos generalinis konsulatas Niujorke įsteigė apdovanojimus visų grupių laimėtojams.

Raštingiausi Niujorko lietuviai bus pagerbti 2009 metų vasario 16 dieną – per iškilmingą Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimą. Apdovanojimus ir pagiriamuosius raštus įteiks generalinis konsulas Niujorke Jonas Paslauskas.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min