Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2023 01 06 /15:53

Norvegijoje, pučiant stipriam vėjui, ant prekybos centro nuvirtus kranui sužeistas žmogus

Norvegijos centrinėje dalyje penktadienį, pučiant stipriam vėjui, ant prekybos centro nuvirtus statybiniam kranui žuvo vienas asmuo, o dar mažiausiai du žmonės buvo sužeisti, pranešė policija.
Nukritus statybiniam kranui, sužeistas mažiausiai vienas žmogus
Nukritus statybiniam kranui, sužeistas mažiausiai vienas žmogus / „AFP“/„Scanpix“

Tikėtina, kad dėl vėjų nepilotuojamas kranas, kurio aukštis siekė mažiausiai 50 metrų, nuvirto ant prekybos centro Melhiuso mieste, kuris yra į pietus nuo Trondheimo, trečio pagal dydį šios šiaurės šalies miesto, laikraščiui VG sakė policijos atstovas Ebbe Kimo.

Dėl statybinio krano griūties nukentėjo prekybos centro antrasis aukštas, o ugniagesiai ėjo per pastatą, ieškodami žmonių, tviteryje pranešė policija. Policijos atstovas spaudai Ole Petteris Hollingenas žurnalistams sakė, kad ieškodami jie naudojo šunis ir droną.

Kiek vėliau policija informavo, kad dingusiu laikytas asmuo buvo rastas negyvas, o daugiau niekas nebeieškomas.

Norvegijos žiniasklaida teigė, kad tuo metu, kai 9 val. 17 min. vietos (10 val. 17 min. Lietuvos) laiku įvyko nelaimė, „Melhustorget“ prekybos centre nebuvo daug pirkėjų. Jame buvę žmonės, įskaitant parduotuvių darbuotojus, buvo evakuoti į netoliese esančią rotušę.

Vietos laikraštis „Tronderbladet“ pranešė, kad įgriuvo prekybos centro stogas. Kranas stovėjo „Melhustorget“ prekybos centro, kuris buvo plečiamas, statybos aikštelėje. Planuota, kad išplėstas centras, įrengus naujų parduotuvių ir butų, atsidarys dviem etapais 2023 metais, skelbiama „Melhustorget“ interneto svetainėje.

Toje pačioje statybų aikštelėje stovi antras kranas, o Norvegijos naujienų agentūra NTB teigė, kad policija aiškinasi, kaip apsaugoti kitus įrengimus.

Norvegijos meteorologijos instituto duomenimis, penktadienį šalyje siautėjo stiprūs vėjai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Užsisakykite 15min naujienlaiškius