Dabar populiaru
Publikuota: 2010 kovo 18d. 20:39

Numalšinti Čagčarano kalėjime kilę neramumai

Goro provincija
Mariaus Varnos nuotr. / Goro provincija

Kovo 18 d. Lietuvos vadovaujamos Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupės (PAG) kariai suteikė paramą provincijos policijai malšinant Čagčarano kalėjime kilusias kalinių riaušes.

Pasak Afganistano nacionalinės policijos pareigūnų, neramumai kilo dėl kalinių nepasitenkinimo vieno iš suimtųjų, nuteisto mirties bausme už žmogžudystę, išgabenimu į kitą įkalinimo įstaigą, teigiama pranešime spaudai.

Afganistano nacionalinės policija kreipėsi pagalbos į Čagčarane dislokuotą Lietuvos vadovaujamą Goro provincijos atkūrimo grupę. Paremti vietos policijos atvyko JAV Saugumo pajėgų patarėjų grupė, esanti Lietuvos karių stovykloje.

Į incidento vietą taip pat buvo nuvykę ir Lietuvos karių sustiprintos greitojo reagavimo pajėgos, jos stebėjo situaciją incidento rajone ir vykdė išorinę objekto apsaugą.

Afganistano nacionalinės policijos pajėgoms pavyko sulaikyti pagrindinius riaušių kurstytojus, neramumai buvo numalšinti.

Numalšinus incidentą, operacijai vadovavęs Goro provincijos viršininko pavaduotojas Abdul Rashid Bashir padėkojo PAG kariams už paramą ir nuolatinį bendradarbiavimą.

Incidento metu aukų nebuvo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min