Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 4d. 09:34

Nužudyto prezidentų Bushų patarėjo kūnas rastas sąvartyne

Johnas P.Wheeleris
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Johnas P.Wheeleris

Niuarko policija viename iš Delavero valstijos sąvartynų aptiko buvusio prezidentų George'o Busho ir jo sūnaus George'o W.Busho patarėjo Johno P.Wheelerio kūną.

Kaip pranešė „Fox News“, policijos duomenimis, nežinomi asmenys greičiausiai įmetė J.P.Wheelerio kūną į šiukšlių konteinerį, o šio turinį vėliau komunalininkai išgabeno į sąvartyną.

66 metų J.P.Wheelerio lavoną policija aptiko dar gruodžio 31-ąją, tačiau ši informacija buvo paviešinta tik pirmadienį, kai policija žiniasklaidos priemonėse paprašė vietos gyventojų pagalbos tiriant šį nusikaltimą. J.P.Wheelerio mirtis oficialiai pripažinta nužudymu.

J.P.Wheeleris 1966 metais baigė Vest Pointo karo akademiją. Po to mokėsi Jeilio ir Harvardo universitetuose. Tarnavo prezidento Ronaldo Reagano administracijoje, kur rengė Vietnamo karo veteranų įdarbinimo pagalbos programą. Jis taip pat vadovavo fondui, rinkusiam lėšas garsiojo memorialo amerikiečių karių – Vietnamo karo aukų pastatymui Vašingtone. Vėliau J.P.Wheeleris dirbo abiejų Bushų, kai šie vadovavo JAV, patarėju.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:00
01:02
00:21

RESTA 2019

Naviguok į ateitį

Sveikata

Jauskitės gražūs

Parašykite atsiliepimą apie 15min