Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 12 26, 22:23

Nužudytos ir kebabų ruošimui panaudotos mergaitės motinos gyvenimą apkartino persekiotojas

Didžiojoje Britanijoje prisiminta prieš dešimtmetį dingusios paauglės Charlene Downes istorija. Jos motinai Karen Downes pastaruosius mėnesius teko atlaikyti vyro, apsėsto mergaitės nužudymu, persekiojimą, rašo „The Daily Mail“.
Charlene Downes.
Charlene Downes. / Youtube.com stopkadras

14 metų mergaitė pradingo prieš dešimtmetį. Policija mano, kad ji buvo nužudyta, o jos kūnas buvo įkištas į mėsos smulkintuvą vienoje iš greitojo maisto restoranų, o vėliau panaudotas gaminant kebabus.

K.Downes teismui papasakojo su Naujojoje Zelandijoje gyvenančiu Marku Bailey susipažinusi internetu.

Tinklalapyje, kuriame publikuojama informacija apie paauglės dingimą, jis moteriai parašė žinutę. Kurį laiką pabendravusi su jaunu vyru motina išgirdo prašymą palikti šeimą ir persikelti gyventi pas jį. K.Downes atsisakius, M.Bailey ją užpuolė gatvėje.

Prišoko ir tempė už plaukų

Teisme jis aiškino įsivaizdavęs, kad tarp jo ir moters užsimezgė romanas, jis kartojo, kad myli K.Downes.

27 metų M.Bailey apie nusikaltimą perskaitė mergaitės motinos įkurtame tinklalapyje ir vienerius metus susirašinėjo su motina. Per tą laiką jis susitaupė pinigų atvykti į Didžiąją Britaniją, susitiko su moterimi ir pametė dėl jos galvą.

Nors policija buvo įspėjusi jauną vyrą, kad laikytųsi atokiai nuo moters, jis sykį prišoko prie jos gatvėje ir tempė už plaukų.

„Aš jo labai išsigandau, kai jis prišoko ir įspeitė mane į kampą, pradėjau rėkti. Maniau, kad jis turi peilį. Tada galvojau, ką turėjo išgyventi mano mergaitė, aš turėjau išlikti“, – žurnalistams pasakojo ji.

Teisme M.Bailey prisipažino užpuolęs savo aistros objektą, jam buvo skirta 75 svarų bauda ir pusmetį liepta neprisiartinti prie K.Downes. Teisme jis aiškino įsivaizdavęs, kad tarp jo ir moters užsimezgė romanas, jis kartojo, kad myli K.Downes.

Policija atnaujino nužudymo bylą

Nusikaltimu kaltinti Ilyadas Albattikhis ir Mohammedas Reveshi pateikė skundus ir už sulaikymo kameroje praleistą laiką gavo šešiaženkles kompensacijas.

Prieš dešimt metų nutikusi paauglės istorija sukėlė triukšmą visoje šalyje. Policija mano, kad Ch.Downes tapo seksualinio vaikų išnaudojimo auka. Įtariama, kad prieš mirtį ji buvo verčiama verstis prostitucija ir buvo išžaginta apie 100 vyrų.

Vaikų pardavėjai Blekpūlo mieste savo veiklą slėpė įkurdami greitojo maisto restoranus.

2007 metais du vieno tokio restorano savininkai buvo apkaltinti nužudę Ch.Downes, jos kūną įkišę į mėsos smulkintuvą, o vėliau ją naudoję kebabams. Tačiau prisiekusieji nesugebėjo priimti sprendimo ir byla sužlugo.

Nusikaltimu kaltinti Ilyadas Albattikhis ir Mohammedas Reveshi pateikė skundus ir už sulaikymo kameroje praleistą laiką gavo šešiaženkles kompensacijas.

Dabar, praėjus dešimt metų po mergaitės dingimo, policija paskelbė atnaujinanti bylą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min