Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gruodžio 4d. 09:58

„NY Times“: Šimtai kompanijų pažadėjo sustabdyti miškų naikinimą. Kaip joms sekasi?

Medžių kirtimas Amazonės miškuose Tik prenumeratoriams
123RF.com nuotr. / Medžių kirtimas Amazonės miškuose
Kai pirkėjas Niujorke iš maisto prekių parduotuvės lentynos pasiima, tarkime, „Milky Way“ šokoladuką, tas pirkėjas tampa paskutine grandimi ilgoje grandinėje, galbūt prasidedančioje kokiame nors tolimame Ganos kampelyje, kur dar neseniai vešėjo atogrąžų miškas.

Maždaug 80 procentų kasmet tropikuose išnaikinamų medžių iškertami, kad būtų vietos auginti kakavą, sojų pupeles, alyvpalmes ir galvijus, iš kurių gaunamos žaliavos šokoladui, javainiams, odinėms sėdynėms ir tūkstančiams kitų gaminių.

Prieš dešimt metų kai kurios didžiausios pasaulio kompanijos, įskaitant „Coca-Cola“, „Kellogg's“, „Walmart“ ir „Mars“, įsipareigojo pakeisti savo praktiką, kad iki 2020 metų miškų naikinimas būtų sustabdytas.

Kai kurios, pavyzdžiui, „Nestle“ ir „Carrefour“, žengė dar toliau, sakydamos, kad visiškai pašalins miškų naikinimą iš savo tiekimo grandinių.

Atėjo 2020-ieji ir kai kurios įmonės pranešė apie pažangą siekiant savo tikslo. Tačiau nė viena jų negalėjo pasakyti, kad jų tiekimo grandinėje miškai nebenaikinami.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

45:27
01:14
24:24

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min