Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 12 31, 21:07

Nyderlandų policija po naujamečių riaušių areštavo 100 jaunuolių

Nyderlandų policija antradienį pranešė, kad Veno miestelyje, garsėjančiame laukinėmis Naujųjų metų sutiktuvėmis, areštavo 100 jaunuolių, kurie apmėtė ugniagesius buteliais ir pirotechnikos priemonėmis.
Per šventes Olandijoje apiplėšta parduotuvė
Per šventes Olandijoje apiplėšta parduotuvė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Smurtas prasiveržė švenčiančių žmonių grupei gatvėje degalais apipylus ir padegus automobilio griaučius – kaip reikalauja naujametinė šio miesto „tradicija“.

„Areštavome maždaug 100 jaunuolių, vyrų ir moterų, daugiausia nuo 18 iki 25 metų amžiaus, po to, kai jie apmėtė ugniagesius, kurie pamėgino užgesinti degantį automobilį“, – sakė policijos atstovas Jeroenas Steenmeyeris (Jerunas Stenmejeris).

„Kai ugniagesių departamento (darbuotojai) atvyko gesinti ugnies, jie buvo apmėtyti buteliais ir didelėmis pirotechnikos priemonėmis, ir kaip tik tada policija ėmėsi veiksmų“, – sakė atstovas.

Jaunuoliai nubėgo į kavinę, kur buvo areštuoti ir iš kur paskui buvo nuvežti į vietos policijos nuovadą, priduriama policijos pareiškime. Naujuosius metus jie pasitiks už grotų.

Naujieji metai Nyderlanduose dažnai pasitinkami siautulingai, visoje šalyje gatvėse susprogdinama tūkstančiai pirotechnikos priemonių.

Šalies centriniame regione esantis Veno miestelis, kuriame gyvena 2,5 tūkst. žmonių, yra ypač liūdnai pagarsėjęs – pernai vyriausybė stebėti čionykščio šventimo atsiuntė net bepilotį lėktuvą.

2003 metais Veno jaunuoliai padegė 17 automobilių, taip padarydami žalos už šimtus tūkstančių eurų.

Po metų, kai miestelio meras pabandė pažaboti linksmybes, liepsnose sudegė jo paties automobilis.

Tačiau gandai, kad miestelio žmonės tais metais linksmybėms nusipirko tanką, pasirodė esantys neteisingi.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min