15min be reklamos
2017 08 17, 10:44 Atnaujinta 2017 08 17, 11:46

Nyderlandų radijo stotyje įkaitę laikęs vyras – suimtas

Nyderlandų policija sulaikė vyrą, kuris ketvirtadienį šalies pagrindinio transliavimo centro teritorijoje Hilversiumo mieste laikė įkaitę, pranešė Nyderlandų visuomeninis transliuotojas NOS.
Ties švietimo įstaigomis budi nyderlandų policija.
Nyderlandų radijo stoties pastate – įkaitų drama / AFP/Scanpix nuotr.

Pranešime sakoma, kad įkaitė išvaduota, ją apžiūri medikai.

Transliavimo centro teritorijoje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje kilus konfliktui peiliu ginkluotas vyras užpuolė moterį ir nusitempė ją į radijo 3FM studijų pastatą.

Liudininkai pasakojo, kad pastate užpuolikas netaisyklinga olandų kalba reiškė norą pabendrauti su kuo nors iš amerikiečių televizijos CNN.

„Žinome, kad vyras ir moteris susiginčijo automobilių stovėjimo aikštelėje prie to pastato, – naujienų agentūrai AFP sakė policijos atstovė Helen de Heer. – Vyras grasino moteriai, o tada abu įėjo į pastatą.“

Netrukus policija areštavo vyrą, maždaug 7 val. 30 min. Grinvičo (10 val. 30 min. Lietuvos) laiku, pranešė naujienų agentūra ANP.

Incidentas prasidėjo prieš 7 val. Grinvičo laiku. Hilversiume, esančiame į pietryčius nuo Amsterdamo, įsikūrusi nacionalinė transliavimo organizacija NPO ir kelios privačios televizijos ir žiniasklaidos firmos.

Policija apsupo pastatą, niekam nebuvo leidžiama įeiti, sakė H.de Heer. Viduje buvę darbuotojai nenukentėjo.

Kol kas neaišku, ar incidentas yra tiesiogiai susijęs su transliuotoju. NOS diktorius sakė, kad užpuolikas buvo ginkluotas peiliu.

„Turime tą pačią informaciją, bet nesame užtikrinti“, – sakė policijos atstovė H.de Heer.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min