Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Oscaro Pistoriuso teismas: paviešintos vonios kambario, kuriame nužudyta Reeva Steenkamp, nuotraukos

N-18
Reevos Steenkamp palaidinė
SAPS nuotr. / Reevos Steenkamp palaidinė
Šaltinis: 15min
0
A A

Pietų Afrikos policija paviešino kruvino Oscaro Pistoriuso vonios kambario nuotraukas. Būtent jame praėjusiais metais atletas per Valentino dieną nušovė savo merginą Reevą Steenkamp.

Internete pasirodžiusiose nuotraukose – 29-erių modelio kraujas ant vonios kambario ir koridoriaus grindų, O.Pistoriuso ginklas, kriketo lazda, kuria jis išlaužė vonios duris, rašo „The Independent“.

O.Pistoriusas aiškina, kad suvokęs, jog vonios kambaryje buvo ne užpuolikas, o jo mergina, jis su kriketo lazda išlaužė duris.

Policijos tyrėjas Christiaanas Mangena teigia, kad į R.Steenkamp pradėta šaudyti, kai ji stovėjo prie klozeto. Pirmoji kulka pataikė jai į klubą. Jai nukritus ir bandant galvą užsidengti nuo šūvių, dar dvi kulkos pataikė į dešinę ranką ir galvą. Kai O.Pistoriusas pradėjo šaudyti, R.Steenkamp buvo atsisukusi į duris. Ketvirtoji kulka, pataikiusi į moters galvą, ją užmušė, teigia policijos ekspertai.

O.Pistoriusas neigia, kad jis susipykęs su mergina ją nužudė. Atletas tikina, kad jis R.Steenkamp palaikė įsilaužėliu ir dėl to pradėjo šaudyti. Vėliau jis jaunos moters kūną nunešė laiptais žemyn, palikdamas kruvinus nusikaltimo pėdsakus.

Praėjusią savaitę buvo padaryta pertrauka bylos svarstyme. Manoma, kad O.Pistoriusas kaip liudininkas teisme bus kviečiamas kitos savaitės pradžioje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min