Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paaugliai savanoriai įstrigo užsienyje

Šaltinis: 15min
0
A A

Daugiau nei 150 britų jaunuolių liko įstrigę užsienyje, kai kompanija, siūlanti savanorystės programas užsienyje, tapo nauja recesijos auka, rašo „Sky News“.

Jaunuoliai dalyvavo „Global Xperience“ savanorystės programoje, kuri vykdoma visų žemynų valstybėse. Jiems buvo pranešta, kas įvyko, ir pasiūlyta susisiekti su savo kreditinių kortelių kompanijomis ar Didžiosios Britanijos kelionių agentų asociacija.

Kompanija pranešė nutraukianti savo veiklą, nes nebegali tesėti finansinių įsipareigojimų, todėl būsimos ir esamos programos sustabdomos.

Ganos ligoninėje dirbanti 18-metė Elise pasakojo, kad iš saugios aplinkos buvo priversta persikelti gyventi į pigiausią bendrabutį, nes merginai buvo pranešta, jog papildomai už pragyvenimą privalės susimokėti 2000 svarų.  

Kelionių organizavimo kompanija, perėmusi bankrutavusiosios bendrovės veiklą, rekomendavo kreiptis į kreditinių kortelių kompanijas ar kelionių agentų asociaciją, kad atgautų anksčiau sumokėtus pinigus. Be to, visiems, dalyvaujantiems programoje, buvo išsiųstos rekomendacijos, kaip elgtis ir kaip rezervuoti papildomus skrydžius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min