15 dienos proga! Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur.
Išbandyti
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Palestiniečių prezidentas M.Abbasas pasveikino abi Korėjas su išsivadavimo diena

Palestiniečių prezidentas Mahmudas Abbasas antradienį pasveikino Šiaurės ir Pietų Korėjas išsivadavimo nuo Japonijos 1910-1945 metų okupacijos metinių proga.
Mahmudas Abbasas
Mahmudas Abbasas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Telegramoje Šiaurės Korėjai, kuri konfliktuoja su Vašingtonu, jos lyderiui Kim Jong Unui asmeniškai linkima „sveikatos ir laimės“, rodo kopija, kurią paskelbė palestiniečių valstybinė naujienų agentūra „Wafa“.

Atskiroje telegramoje Pietų Korėjai, kurią taip pat paskelbė „Wafa“, M.Abbasas pasveikino prezidentą Moon Jae-iną su metinėmis ir palinkėjo šaliai „daugiau stabilumo ir klestėjimo“.

M.Abbasas išreiškė savo padėką už Šiaurės Korėjos „tvirtą solidarumą remiant mūsų žmonių teises ir teisingą kovą už (Izraelio) okupacijos nutraukimą“.

Pastarąją savaitę tarp JAV ir Šiaurės Korėjos tvyrojo didžiulė įtampa, bet amerikiečių valstybės sekretorius Rexas Tillersonas antradienį sakė, kad Vašingtonas yra pasirengęs deryboms su Kim Jong Unu.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Kim Jong-unas stebi raketos paleidimą
AFP/„Scanpix“ nuotr./Kim Jong-unas stebi raketos paleidimą

Anksčiau šią savaitę Kim Jong Unas atidėjo grasinimą paleisti raketas link Guamo – JAV teritorijos Ramiajame vandenyne, JAV prezidentui Donaldui Trumpui pareiškus, kad karinių priemonių prieš Šiaurės Korėją planas yra „užtaisytas ir parengtas“.

M.Abbasas antradienį atskiras diplomatines telegramas nusiuntė ir virtinės kitų šalių lyderiams, tarp jų – Pakistano, šią savaitę šventusio Nepriklausomybės dieną, lyderiui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius