Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 10d. 14:14

Pavėlavusi į „Air France“ lainerį, žuvo autoavarijoje

Kufštaino miestas
wikipedia.com nuotr. / Kufštaino miestas

Italė, pavėlavusi į sudužusį aviacijos kompanijos „Air France“ lėktuvą ir todėl likusi gyva, po kelių dienų žuvo automobilio avarijoje.

Portalas lrytas.lt remiasi laikraščiu „Alto Adige“. Anot jo, vokiečių kilmės Italijos piliečiai, sutuoktiniai pensininkai Johanna ir Kurtas Ganthaleriai, gegužės 31-ąją Rio de Žaneire tik kelias minutes pavėlavo į tragišką „Air France“ reisą. Pakeliui į Paryžių lėktuvas patyrė katastrofą ir nukrito į Atlanto vandenyną.

Grįždami namo po atostogų, per stebuklą likę gyvi keleiviai antradienį pakliuvo į automobilio katastrofą pakeliui iš Miuncheno oro uosto į Italijos Alpių miestą Brenerą. Jis yra Trentino-Alto Adidžės srityje, kuri ribojasi su Austrija ir kurioje gyvena didelė vokiškai kalbanti mažuma.

Pavėlavę į lemtingąjį reisą, sutuoktiniai Gantaleriai grįžo į Europą po kelių dienų per Miuncheną. Namo, į Meraną, jie nusprendė važiuoti išsinuomotu automobiliu. Austrijos miesto Kufšteino rajone, prie Italijos sienos, dėl kol kas nežinomų priežasčių jų automobilis pasidarė nevaldomas ir išlėkęs į priešpriešinio eismo juostą susidūrė su sunkvežimiu. Johana mirė iškart, sunkiai sužeistas jos vyras buvo nuvežtas į ligoninę.


Žiūrėti AIR FRANCE tragedijos išvengusios italės žūtis Kufsteine (Austrija). didesniame žemėlapyje
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min