Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 19d. 14:34

Pentagono direktoriaus pavaduotojas Bobas Workas: Vladimiras Putinas meluoja rusų tautai

Kruvini ir sukrečiantys kadrai iš Mariupolio ir jo apylinkių
Ukrainos žurnalistų, karių, savanorių ir vietinių gyventojų nuotr. / Ukraina

Pentagono direktoriaus pavaduotojas Bobas Workas pareiškė, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nenori partnerystės ir meluoja rusų tautai dėl to, jog Rusijos karių nėra Ukrainos Rytuose. „Bus įdomu paklausyti, ką V.Putinas sakys, kai bus pateikti tvirti įrodymai, jog Ukrainoje kovoja jo žmonės“, – cituojamas B.Workas Pentagono pranešime.

Kaip rašo Newsru.com, Pentagono pranešime nepatikslinta, kokie tie įrodymai turėtų būti. JAV vaidmeniu Ukrainoje B.Workas teigia esąs patenkintas. Vos prieš kelias dienas į Lvovą atskrido 300 amerikiečių karių, kurie mokys Ukrainos kolegas.

Vienas iš Pentagono vadovų lankėsi Vokietijoje ir dalyvavo JAV karinių pajėgų vadovų Europoje susitikime Štutgarte. Jo teigimu, šiuo metu būtent dalyje Europos yra kilusi didžiausia grėsmė, todėl tenka prisiminti Šaltojo karo pamokas.

Kaip teigia B.Workas, Ameriką stebina Rusijos noras keisti strategiją. Esą JAV nuo 1989 metų stengiasi Europą ir Rusiją paversti savo partnerėmis, tačiau dabar jau aišku, kad V.Putinas jokios partnerystės nenori.

Pentagono direktoriaus pavaduotojui taip pat teko pripažinti, kad kol JAV kariavo Irake ir Afganistane, labai išaugo Rusijos ir Kinijos karinė galia, o Amerika to nesitikėjo. B.Worko teigimu, Maskva ir Pekinas galėtų tapti Vašingtono partnerėmis, bet dabar tenka ieškoti atsakymo į klausimą, kokie yra tikrieji šių šalių tikslai.

Kalbėdamas apie Ukrainą B.Workas pareiškė: „Prezidentas V.Putinas meluoja rusų tautai, Ukrainos Rytuose yra Rusijos karių. Sveikintume nepriklausomų stebėtojų atsiradimą iš abiejų pusių. Bus įdomu išgirsti, ką V.Putinas sakys, kai bus pateikti tvirti įrodymai, kad Ukrainoje kovoja jo žmonės.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min