Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 24d. 07:15

Per žudynes Kolorade trijų kulkų pakirsta nėščia moteris išgyveno, tačiau neteko 6-metės dukters

Per žudynes Kolorade žuvusi Veronica
Kadras iš „YouTube“ / Per žudynes Kolorade žuvusi Veronica

Praėjusį savaitgalį JAV ir visą pasaulį sukrėtė žudynės per filmo „Tamsos riterio sugrįžimas“ (The Dark Knight Rises) premjerą, kurių metu Jamesas Holmesas nušovė 12 žmonių. Tarp žuvusiųjų yra ir vos 6 metukų mergaitė Veronica, rašo „The Daily Mail“.

Kino teatre mergaitė buvo su savo mama 25-erių Ashley Moser. Moteris laukiasi antrojo kūdikio ir neįtikėtina, tačiau po trijų šūvių, kurių vienas buvo į pilvą, Ashley ir jos dar negimęs kūdikis išgyveno. Kitos dvi kulkos kliudė jaunos moters gerklę.

„Negaliu patikėti kaip, tačiau kūdikis gyvas. Tai stebuklas, žinant, kad ji buvo pašauta į pilvą“, – sakė Ashley brolis Robertas Sierra. Anot jo, jokia Jamesui Holmesui skirta bausmė nebesugrąžins jų šeimai žuvusios mergaitės, vyras neslėpė pykčio ir teigė, kad policininkai žudiką turėjo nušauti vietoje.

Visi žuvusios šešiametės artimieji yra sukrėsti. Mergaitė šią savaitę turėjo pradėti lankyti plaukimo pamokas, buvo judri ir linksma, svajojo mokytis koledže. „Ji labai džiaugėsi gyvenimu, kaip tai daro visi jos amžiaus vaikai. Tai, kas įvyko, yra tikras košmaras, viskas atrodo nerealu“, – sakė mergaitės močiutė.

Žuvo gelbėdami mylimąsias

Trys jauni vaikinai, kurių gyvenimus taip pat užbaigė Jamesas Holmesas, žuvo nuo kulkų gelbėdami savo mylimąsias.

24-erių Alexas Tevesas per susišaudymą savo kūnu užstojo Amandą Lindgren, tačiau pats nuo patirtų sužalojimų žuvo. 27-erių Mattas McQuinnas ir 26-erių Jonathanas Blunkas taip pat tapo skydais savo mylimosioms. Mattas užbėgo priešais draugę Samanthą Yowle ir jos brolį Nicką, kuomet žudikas pradėjo šaudyti.

Jonathanas savo merginą 21-erių Jansen Young prasidėjus žudynėms parvertė ant žemės ir ją užgulė, saugodamas nuo kulkų. Mergina pasakojo, kad ji iš pradžių nesuprato, kas dedasi. „Jonathanas mane stipriai parvertė ant žemės ir aš nesupratau kodėl. Tada jis pakuždėjo man į ausį, kad salėje yra žmogus su ginklu, kuris į visus šaudo. Jis iš karto suvokė, kas vyksta“, – tragiškus įvykius prisiminė mergina. Jansen išsigandusi gulėjo kraujo klane ir nejudėjo, aplink girdėjosi šūviai. Kai viskas šiek tiek aprimo, ji suprato, kad reikia sprukti iš kino teatro. „Aš pradėjau jį judinti ir sakiau: mes turim sprukti iš čia“, – verkdama pasakojo mylimojo netekusi mergina. Supratusi, kad Jonathanas nebegyvas, Jansen pradėjo ieškoti telefono, ji nežinojo, ar policija jau žino apie šį įvykį. „Jeigu nebūtų šalia buvę Jonathano, manęs čia jau nebebūtų. Jis tikras didvyris“, – sakė Jansen.

Dar 30 žmonių tebėra gydomi ligoninėje, 11 jų būklė kritinė.

Visų žuvusiųjų per žudynes Kolorade nuotraukas galite pamatyti paspaudę čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min