Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 6d. 23:35

Perimtas pokalbis telefonu: Rusija teroristams Ukrainoje pažadėjo ginklų ir karybos specialistų

Perimtas pokalbis telefonu atskleidžia, kad Rusija pažadėjo karo ekspertus ir ginklus teroristams Ukrainoje.
Stop kadras / Perimtas pokalbis telefonu atskleidžia, kad Rusija pažadėjo karo ekspertus ir ginklus teroristams Ukrainoje.

Sausio 6 d., antradienį, Ukrainos saugumo tarnyba (SBU) paviešino pokalbio telefonu įrašą, kuris įrodo, kad Rusijos premjeras Dmitrijus Medvedevas žadėjo vienam iš vadinamojoje Luhansko liaudies respublikos vadeivų aprūpinti juos sunkiąja ginkluote ir atsiųsti karo ekspertų.

Anot Ukrainos SBU, telefonu kalbėjo Luhansko teroristų grupuotės vadeiva Pavelas Dremovas ir jo pavaldinys vardu Jevhenas. Anksčiau SBU pranešė apie kitus perimtus telefoninius pokalbius, kurie vyko tarp P.Driomovo ir teroristų grupuočių narių. Juose kalbama apie apšaudymus Luhansko srityje, – rašo kyivpost.com.

„Aš nežinau, bet maždaug keturi namai buvo sugriauti“, – pokalbio įraše girdima, kaip P.Dremovui tai pareiškė teroristų grupuotės narys sausio 1 d.

VIDEO: Pokalbis telefonu

Kiek anksčiau Ukrainos SBU pateikė įrašą, kuriame Rusijos remiami teroristai prisipažino toliau tęsiantys apšaudymus rytinėje Ukrainos dalyje. 2014-ųjų gruodžio 6 d. SBU paviešino ir perimtą pokalbį telefonu, kuriame vadinamosios Donecko liaudies respublikos nariai prisipažįsta, kad jie apšaudė Novobakhmutivkos kaimą (Donecko sritis).

Pateikiame visą pokalbio stenogramą:

Pavelas Dremovas (pravardė – Batia): Spėk, su kuo buvau susitikęs?

Jevhenas: Gal su Tambovu?

Batia: Buvau susitikęs su Dmitrijumi Medvedevu.

Jevhenas: O, kaip gerai. Ir kaip jis?

Batia: Jis gerai. Jis sugebėjo mums gauti keletą „Grad“ sistemų, ginklų ir sakė, kad Igoris Plotnickis (vadinamosios Luhansko liaudies respublikos vadeiva) mūsų atsiprašys. Jis grįš į Maskvą ir kreipsis per televiziją, kad atsiprašo pirmojo kazokų dalinio, nes jie visuomet kovojo už tautą ir yra geriausi.

Jevhenas: Tikrai?

Batia: Tikrai.

Jevhenas: Po velniais!

Batia: Jie mums duos tankų, jie duos mums visko. Ar žinai, kaip jie mus vadina? „Jūs esate Rusijos Federacijos kazokų avangardas“. Svarbiausia yra tai, kad jie mums teiks ginklus iki sausio 15 d. Tambovas paprašytas mums duoti tankų, kovinių transporto priemonių ir ginklų.

Svarbiau yra tai, kad sutariau su Medvedevu, kad jie teiks mums karo specialistų. Jie rimtai gali mokyti žmones, kaip teisingai elgtis. Jie tikri kariai ir aš jais tikiu. Štai, ką išgirdau savo ausimis.

Jevhenas: Ir jie visa tai mums duos?

Batia: Svarbiau yra tai, kad sutariau su Medvedevu, kad jie teiks mums karo specialistų. Jie rimtai gali mokyti žmones, kaip teisingai elgtis. Jie tikri kariai ir aš jais tikiu. Štai, ką išgirdau savo ausimis.

Jevhenas: Oho!

Batia: Seni, ar gali įsivaizduoti – turiu Medvedevo telefono numerį! Ne šiaip kokių jo asistentų, o jo numerį! Įdomiausia, kad jis oficialiai pakvietė 125 vaikus iš Horlivkos ir Stachanovo sausio 5 d. pamatyti Kremliaus Kalėdų eglės! O dabar prie blogų naujienų.

Jevhenas: Taip.

Batia: Sekmadienį Tambovas viską patikrins, turime jam parodyti sandėlius, šeštoje mokykloje, kur turėsime būstinę.

Jevhenas: Po velniais, tas pastatas dar neparuoštas.

Batia: Mes tai padarysime. Jam reikia pamatyti sienas ir jie mums duos viską, ko reikia.

Priminsime, kad Luhansko srities kazokai vietinės pseudorespublikos „vadovą“ kaltina vagystėmis. Keletą Luhansko srities miestų kontroliuojantys ir apsišaukėliškai Luhansko „liaudies respublikai“ nepavaldūs kazokai pareikalavo pastarosios pseudorespublikos „vadovo“ Igorio Plotnickio atsistatydinimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

08:50
01:23
04:04

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min