Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Peržiūrėjusi filmuką svetainėje „YouTube“ Tiumenės policija pradėjo ieškoti vaikus lytiniais organais gąsdinančio pedofilo

N-18
Vyriškis iš mokyklos einančias mergaites pasitiko stovįs be kelnių.
Kadras iš „YouTube“ / Vyriškis iš mokyklos einančias mergaites pasitiko stovįs be kelnių.
Šaltinis: 15min
0
A A

Tiumenės srities (Rusija) policija ieško įtariamo pedofilo, „medžiojusio“ vaikus greta vienos iš mokyklų. Ikiteisminį tyrimą inicijavo anoniminiai interneto vartotojai, slapta nufilmavę iškrypėlį ir paviešinę filmuotą medžiagą vaizdo įrašų svetainėje „YouTube“.

Kaip praneša naujienų portalas newsru.com, tardytojai jau nustatė, kurioje vietoje įvykdytas nusikaltimas. Tai – dykvietė prie vienos Tiumenės vidurinės mokyklos. Vaizdo įraše, pareigūnų vertinimu, „nenustatytas vyriškis atlieka tvirkinamuosius veiksmus mažamečių vaikų atžvilgiu“.

„Dabar mūsų kriminalistai mėgina nustatyti įraše užfiksuoto vyro tapatybę. Mes prašome visų, kurie ką nors žino apie šį pilietį, susisiekti su artimiausiu policijos skyriumi ar tardymo padaliniu“, – sakė Tiumenės srities tardymo valdybos atstovė Jevgenija Kazakova.

Teisėsaugos pareigūnai taip pat perspėjo tėvus ir mokytojus nepalikti vaikų be priežiūros kol įtariamasis nėra sulaikytas, stengtis juos palydėti į mokyklas ir iš jų.

Tiesa, newsru.com pažymi, kad vaizdo įrašas neleidžia tvirtinti, jog tarp vyriškio ir dviejų mergaičių įvyko tiesioginis kontaktas. Dvi pradinių klasių mokinukės tiesiog praeina pro šalį takeliu, o vyriškis stovi už kelių metrų nuo jų su nuleistomis kelnėmis. Galima teigti, kad nepažįstamasis tiesiog šlapinosi, tačiau tai, kad pro šalį eina vaikai, jo nė kiek netrikdo. Vis dėlto kriminalistai padarė išvadą, kad vyriškis vaikų akivaizdoje masturbavosi.

Vaizdo įrašą, kaip galima spėti, padarė kažkuris iš greta dykvietės stovinčio daugiaaukščio namo gyventojų.

Kai kada iškrypėliai patys mėgsta filmuoti

Įtariamasis iš Tiumenės neįtarė esąs filmuojamas, o štai Permės krašto (Rusija) Bereznikų miesto gyventojas pats filmavo savo iškrypėliškus veiksmus ir saugojo įrašus. Per kratą rasti įrašai tapo neatremiamais įkalčiais ir leis pedofilą be didesnio vargo pasodinti už grotų.

Šią savaitę minėtas Bereznikų gyventojas buvo sulaikytas dėl savo podukros prievartavimo. Dabar jau žinoma, kad 2007 metais prasidėjusi prievarta tęsėsi ketverius metus.

Kaip teigiama vietos tardymo valdybos pranešime spaudai, nustatyta, kad 56 metų pedofilas podukrą žagindavo namuose ir grasindavo jai mirtimi, jeigu ji kam nors apie tai prasitars. Savo nusikaltimus vyriškis filmuodavo, o įrašus kaupdavo.

Ketvirtadienį dėl šių nusikaltimų iškelta baudžiamoji byla, o patėviui gresia laisvės atėmimo bausmė iki 15 metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min