Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pietų Korėja nori atstatydinti savo gynybos ministrą

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Valdančioji Pietų Korėjos partija pareikalavo šalies gynybos ministro Kim Tae Youngo atsistatydinimo. taip pat reikalaujama trauktis iš postų ir kitų atsakingų gynybos sistemos vadovų, praneša agentūra „Yonhap“.

Politinės daugumos nuomone, Pietų Korėjos Gynybos ministerijos vadovai turi atsakyti už tai, kad atsakas į Korėjos liaudies demokratinės respublikos (KLDR) karinį smūgį buvo nekoordinuotas.

Tuo pat metu agentūros šaltinis ministerijoje informavo, kad bus kuriama nauja civilių gyventojų gynybos nuo Šiaurės korėjos atakų sistema. Kol kas nedetalizuojama, kaip ji veiks. Tačiau aišku, kad Korėja padidins savo karinį kontingentą Geltonosios jūros salose.

Primename, kad anksčiau Korėjos politikai viešai kritikavo Gynybos ministeriją už „lėtą ir neadekvatų“ atsakymą Šiaurės Korėjai pradėjus šaudyti į Pietų Korėjos Jonpchjondo salą.

Pietų Korėja šovė kelet šūvių Šiaurės Korėjos pusėn, o šalies prezidentas Lee Myung-Bakas  įsakė apšaudyti KLDR karinę bazę, jei tokia ataka vėl pasikartotų.

Po Šiaurės Korėjos atakos Pietų Korėjos saloje žuvo du jūrų pėstininkai ir du taikūs vietos gyventojai. Dar 18 sužesita. Beveik 1700 salos gyventojų evakuoti.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min