Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pietų Korėjos žiniasklaida: Kim Jong Unas mirties bausmes įvykdė visai savo dėdės šeimai, net ir vaikams

Kim Jong Unas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Kim Jong Unas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiaurės Korėjos diktatorius sunkiai suvaldomas – Pietų Korėjos žiniasklaida praneša, kad jis įsakė mirties bausmes įvykdyti visiems jo dėdės šeimos nariams, net ir vaikams.

Gruodį Kim Jong Unas paskyrė mirties nuosprendį savo dėdei Jang Song Thaekui, kuris buvo apkaltintas korupcija ir sąmokslo prieš diktatorių rengimu. Pietų Korėjos laikraščiui „Yonhap“ šaltinis sakė, kad Šiaurės Korėjos diktatorius tuo nepasitenkino – tokio pat likimo susilaukė visa šeima.

„Visi Jango artimieji buvo nužudyti, įskaitant net ir vaikus“, – sakė šaltinis.

„Visi Jango artimieji buvo nužudyti, įskaitant net ir vaikus“, – sakė šaltinis

„Yonhap“ rašo, kad mirties bausmė buvo įvykdyta Jang Song Thaeko sesei Jang Kye Sun, jos vyrui ir ambasadoriui Kuboje Jon Yong Jinui, Jang Song Thaeko sūnėnui ir ambasadoriui Malaizijoje Jang Yong Cholui ir dviem jo sūnums. Toks pat likimas ištiko ir paties Jang Song Thaeko sūnus, dukteris ir net jo brolių anūkus.

Anot šaltinio, visi jie buvo iškviesti į Pchenjaną gruodžio mėnesį, kur jiems netrukus ir buvo įvykdytos mirties bausmės. 

„Kai kurie artimieji buvo nušauti kitų žmonių akivaizdoje, jeigu jie priešinosi išvedami iš namų“, – laikraščiui sakė kitas šaltinis.

Kai kurių dėdės giminių, kurie su juo nesusiję kraujo ryšiais, buvo pasigailėta – pavyzdžiui, Malaizijos ambasadoriaus žmona buvo ištremta į tolimą kaimą.

Nėra aišku, ar Jang Song Thaeko žmona, kuri yra Kim Jong Ilo sesuo, buvo tarp nužudytųjų.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min