Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 15d. 11:26

Pietų Rusijoje per gaisrą gyvenamajame name žuvo 15 žmonių (atnaujinta 13.40 val.)

Per gaisrą, kuris Rusijos pietinio Astrachanės rajono trijų aukštų gyvenamajame name kilo šeštadienį vakare, žuvo 15 žmonių, o dar septyni buvo hospitalizuoti, pranešė sekmadienį regiono prokuratūra.

„Iki 9 val. Maskvos laiku iš vietos, kur įvyko incidentas, ištraukti 14 aukų kūnai, dar septyni žmonės hospitalizuoti“, - sakė prokuratūros tardymo skyriaus oficialus atstovas Vladimiras Markinas.


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

„Ugniagesiai pirmus du lavonus rado dar tebekovodami su liepsna“ Molodežnio gyvenvietėje, šeštadienį sakė Nepaprastųjų situacijų ministerijos Pietų regiono skyriaus pareigūnai. Kitų aukų kūnai buvo rasti jau po to, kai buvo užgesinta ugnis.

Pareigūnų pranešimais, vieno iš sužeistųjų, kuris šokdamas per langą susilaužė stuburą, būklė sunki. Dar du patyrė maždaug 40 proc. nudegimus.

V.Markinas sakė, kad name, kuris 2007 metais buvo pripažintas netinkamu gyventi dėl neatitikimo priešgaisrinės saugos normoms, gaisro kilimo metu buvo 79 žmonės.

Kol kas neaišku, kodėl kilo gaistas. Iš pastato buvo evakuoti 59 gyventojai.

Papildyta 12.17 val. Šiuo metu dar vykdomas tyrimas, dėl ko galėjo kilti gaisras, tačiau beveik neabejojama, kad dėl neatsakingo elgesio su elektros prietaisais. Kaip jau skelbta, šis namas anksčiau buvo pripažintas netinkamu gyventi, tačiau po atlikto remonto žmonėms leista likti čia, su sąlyga, kad jie laikysis tam tikrų saugumo reikalavimų. Tačiau jų laikėsi ne visi. Šių metų kovo mėnesį namas turėjo būti pakartotinai patikrintas.

Kaip skelbia naujienų portalas newsru.com, gaisras plito taip greitai, kad per 15 minučių jis jau buvo apėmęs visą pastatą. Žmonės bėgo iš namų nepasiėmę jokių daiktų. Laimei, ugniagesių tarnyba įsikūrusi vos už 500 metrų nuo šio pastato, tad gaisrininkai atvažiavo iškart kilus gaisrui – kitu atveju aukų galėjo būti žymiai daugiau.

Papildyta 13.40 val. Žuvusiųjų per gaisrą skaičius padaugėjo iki 15. Policija teigia, kad gaisras vis dėlto greičiausiai kilo dėl neatsargaus elgesio su ugnimi. Manoma, kad gaisro židiniu tapo vienas butas, kuriame jo šeimininė laikė benet kelis bakus su benzinu.

Smarkiai apgirtusi šio buto šeimininkė šiuo metu uždaryta vaikų darželyje, ją saugo pareigūnai – mat baiminamasi, kad žuvusiųjų artimieji gali susidoroti su ja.

Temos: 2 Rusija Namas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min