Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmą kartą nufilmuota itin slapta Italijos mafijos iniciacijos ceremonija

Italijos mafijos iniciacijos ceremonija
Kadras iš filmuotos medžiagos / Italijos mafijos iniciacijos ceremonija
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Italijoje dvejus metus trukusį tyrimą antradienį vainikavo 40 įtariamų mafijos narių suėmimas. Buvo paskelbtas ir vaizdo įrašas, kuriame – iki šiol pašalinių akims nematyti vaizdai iš slaptos įstojimo į Italijos mafiją ceremonijos, rašo „Vice News“.

Pasak policijos, ceremonija vyko ūkyje šiauriniame Lombardijos regioje. Per ją į kokaino gabenimu užsiimančios mafijos grupuotės „Ndrangheta“ slaptąją draugiją „La Santa“ buvo priimti nauji nariai.

Vaizdo įraše užfiksuota, kaip per iniciaciją vyras sako, kad tai vykdoma „Garibaldžio, Mazzini ir La Marmora vardu“. Nedidelė grupelė vidutinio amžiaus vyrų stovi ratu nuleidę galvas, kol ceremonijos vedėjas skaito priesaikos tekstą. Naujieji nariai pasižada būti ištikimais „po žvaigždžių šviesa ir mėnulio didybe“.

Tuomet jie unisonu kartoja: „Prisiekiu atsižadėti visko iki septintos kartos ir visų ligšiolinių kriminalinių sąsajų tam, kad apsaugočiau savo išmintingų brolių garbę“. Jie taip pat pasižada „visuomet išsaugoti kulką tam, kuris kada nors būtų nelojalus“.

VIDEO: Italijos mafijos iniciacijos ceremonija

Italijos pareigūnai vaizdo medžiagą paviešino kartu su pranešimu, kad sulaikyta 40 įtariamų gangsterių. Jie kaltinami įvairiais nusikaltimais – tarp jų ir prekyba ginklais ir plėšikavimu.

Komentarai
Temos Mafija, Italija
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min