Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Po ažiotažo sulaukusio straipsnio iš Kinijos išvytas „New York Times“ žurnalistas

Daugiau nei dešimtmetį Kinijoje dirbęs žurnalistas buvo priverstas išvykti iš šalies, mat jam nepratęsta šalies viza. Manoma, kad tai savotiška keršto išraiška, mat praėjusių metų pabaigoje „New York Times“ paskelbė publikaciją apie Kinijos premjero Weno Jiabao milžiniškus turtus, skelbia „India Times“.
Kinijoje prasidejo Komunistų partijos suvažiavimas.
Kinija / AFP/Scanpix nuotr.
Temos: 2 Kinija Niujorkas

Šiam laikraščiui Honkonge dirbo 45-erių australas Chrisas Buckley. Jis Kinijoje gyveno nuo 2000 metų ir „New York Times“ pradėjo rašyti visai neseniai. Antradienį jis su šeima buvo priverstas palikti šalį.  Ch.Buckley pakeitė iš pareigų pasitraukusį žurnalistą ir laukė vizos, tačiau Kinijos valdžia paragino vyrą išvykti iš šalies. Valdžios buvo prašoma iki metų pabaigos išduoti žurnalistui naują vizą. 

Kinija vis dar neišdavė vizos ir biuro Pekine vadovui, žurnalistui  Philipui P.Panui. Jis vizos kreipėsi dar kovą, tačiau dokumentai vis dar nebuvo sutvarkyti. „New York Times“ paragino valdžią parengti Ch.Buckley vizą kuo greičiau, kad šis galėtų grįžti į Pekiną.

„Aš taip pat tikiuosi, kad Philipui Panui, kurio paraiška svarstoma mėnesių mėnesius, taip pat bus išduota viza ir jis galės dirbti mūsų biuro vadovu“, – sakė laikraščio vyriausiasis redaktorius Jillas Abramsonas. 

„Times“ mano, kad problemos kilo pasirodžius publikacijai apie Kinijos premjerą, kuriame atskleista, kad jo šeimos turtas siekia 2,7 mlrd. JAV dolerių. Informacija pasirodė prieš komunistų partijos dešimtmečio konferenciją. Publikacijoje rašoma, kad sėkmingą verslą „įsuko“ jo žmona Zhang Peili, tapusi deimantų verslininke.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius