Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 12 28, 23:55

Po britės bandymo internete už 150 tūkst. svarų parduoti sūnų abu jos vaikai atsidūrė socialinėje rūpyboje

Jauna Didžiosios Britanijos gyventoja internete paskelbė už 150 tūkst. svarų parduodanti savo vaiką. Netrukus po skelbimo pasirodymo policiją ir socialinės rūpybos įstaigas užplūdo pasipiktinusių britų skambučiai ir abu moters sūnūs atsidūrė pas socialinės rūpybos darbuotojus, praneša „Daily Mail“.
FB-TU292475
Vaikas / Tomo Urbelionio/BFL nuotr.

Dvidešimtmetė klasifikuotų skelbimų tinklalapyje „Gumtree“ paskelbė parduodanti savo „gražų“ vaiką. Pareigūnai susekė moterį ir jos ketverių mėnesių vaiką, kartu su jo dviejų metų broliu, paėmė priežiūrai.

Pogimdyvine depresija serganti moteris teisinosi, kad jos skelbimas tebuvo tik „kvailas pokštas“ ir kad ji jokiu būdu neketino parduoti savo vaiko.

Vėliau skelbimas buvo atnaujintas: „Parduodamas gražus berniukas su visais priedais. Reikalingas depozitas, pavargau nuo laiko švaistytojų.“

„Aš su savo buvusiu vyru pokštavau apie spermos pardavimą ir jis man metė iššūkį, kad įdėčiau skelbimą apie vaiko pardavimą. Tačiau jokiu būdu neturėjau omenyje mūsų vaiko“, – aiškino moteris.

Ji sakė, kad sumą, už kurią ketino parduoti vaiką – 150 tūkst. svarų – sugalvojo visiškai atsitiktinai ir nesitikėjo, kad socialinės tarnybos sureaguos taip rimtai ir atims kūdikį.

Ketvirtadienio vakarą pasirodžiusiame skelbime buvo rašoma: „Parduodamas gražus berniukas. Depozitą atlikti per „Pay Pal“. Rašyti tik el. paštu.“ Prie skelbimo nurodyta 150 tūkst. svarų kaina.

Vėliau skelbimas buvo atnaujintas: „Parduodamas gražus berniukas su visais priedais. Reikalingas depozitas, pavargau nuo laiko švaistytojų.“

Susidomėjusi skelbimu moteris mamos paklausė, kodėl ši parduodanti vaiką. Atsakymas ją šokiravo – neva vaikas parduodamas todėl, kad verkia. Paklausta, ar skelbimas tikras, mama patikino, kad tikras, ir parašė „nenorinti sugriauti niekieno svajonių“.

Didžiojoje Britanijoje nelegalu pirkti ir parduoti vaikus. Atvykę policijos pareigūnai vaikų priežiūrą patikėjo socialinei rūpybai. Moteris jau anksčiau buvo susidūrusi su rūpybos įstaigomis, kai po pirmojo vaiko gimimo 2011 m. sirgo pogimdyvine depresija.

Ji taip pat tikino socialinės rūpybos pagalbos prašiusi ir po antrojo kūdikio gimimo šių metų rugpjūtį.

Jos 40–ties metų motina sako pasisiūliusi pažiūrėti vaikus, tačiau socialinės rūpybos tarnybos darbuotojai su tuo nesutiko. Pasak jos, pareigūnai neteisingai kaltina jos dukterį prekyba žmonėmis – esą jos dukra neketino parduoti vaikų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min