Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Po kuriozo TV žaidime G.Thunberg tviteryje pasikeitė vardą į „Sharon“

Kovos su klimato kaita aktyvistė Greta Thunberg penktadienį vakare tviteryje pasikeitė savo vardą į „Sharon“. Taip ji pasielgė po to, kai populiaraus TV žaidimo Jungtinėje Karalystėje dalyvė G.Thunberg nepažino ir pavadino ją „Sharon“.
Greta Thunberg tviteryje pasikeitė vardą
Greta Thunberg tviteryje pasikeitė vardą / Twitter nuotr.

BBC transliuojamame TV žaidime „Protingiausia įžymybė“ („Celebrity Mastermind“) dalyvavusi aktorė Amanda Henderson sulaukė klausimo, kuo vardu yra kovos su klimato kaita aktyvistė.

Laidos vedėjo Johno Humphryso klausimas skambėjo taip: „2019 m. išleista knyga, kuri vadinasi „Niekas nėra per mažas imtis didelių pokyčių“, yra kovos su klimato kaita aktyvistės iš Švedijos kalbų rinkinys. Kuo ji vardu?“.

Šis klausimas aiškiai sutrikdė A.Henderson. Ji papurtė galvą ir bandė atspėti atsakymą: „Sharon“.

Vaizdo klipas, kaip ji atsakinėja į šį klausimą, paplito internete. Vien per penktadienio vakarą jis buvo peržiūrėtas kelis milijonus kartų.

Akivaizdu, kad vaizdo klipą matė ir pati G.Thunberg. Penktadienį vakare ji tviteryje pasikeitė savo vardą į „Sharon“.

Ji taip pat papildė informaciją apie save, pažymėdama faktą, kad jai jau septyniolika – penktadienį, sausio 3 d., buvo jos 17-asis gimtadienis.

Savo gimtadienį G.Thunberg minėjo sudalyvaudama kassavaitiniame „Fridays for Future“ proteste dėl klimato kaitos. Protestas vyko prie Švedijos parlamento pastato Stokholme.

Tai ne pirmas kartas, kai G.Thunberg pokštauja savo tviterio paskyroje.

Gruodį JAV prezidentas Donaldas Trumpas tviteryje parašė: „Gretai derėtų padirbėti su savo pykčio valdymo problema, o tada su drauge nueiti į kokį seną gerą filmą. Atsipalaiduok, Greta, atsipalaiduok!“.

Atsakydama į tai, G.Thunberg pakoregavo informaciją apie save, parašydama, kad ji yra „paauglė, kuri kovoja su pykčio valdymo problemomis. O šiuo metu atsipalaidavusi žiūri seną gerą filmą su drauge“.

Spalį ji irgi buvo pasikeitusi savo paskyros aprašymą tviteryje, nurodydama, kad yra „gera, bet prastai informuota paauglė“. Būtent taip ją neseniai buvo pavadinęs Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.

Rugsėjį D.Trumpas pasidalino vaizdo klipu, kuriame ji emocingai kalba Jungtinių Tautų konferencijoje, ir sarkastiškai pridūrė: „Ji atrodo kaip labai laiminga jauna mergina, kuri laukia gražios ir nuostabios ateities“.

Tada G.Thunberg irgi pasikeitė savo paskyros aprašymą: „Labai laiminga jauna mergina, kuri laukia gražios ir nuostabios ateities“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius