Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po mirtino susidūrimo su Ukrainos prezidento kortežu, V.Janukovyčiaus kanceliarija į laidotuves atvežė vokelį

Avarija, kilusi V.Janukovyčiui skubant į oro uostą
Life news stop kadras / Avarija, kilusi V.Janukovyčiui skubant į oro uostą
Šaltinis: 15min
0
A A

15min.lt jau rašė apie balandžio 21 d. avariją Kijeve. Tuomet prezidento Viktoro Janukovyčiaus kortežas kliudė taksi automobilį „Lada“. Žuvo jo vairuotojas Aleksejus Čižikovas, sunkiai sužeisti du keleiviai.

Nelaimė nutiko Ukrainos prezidentui skubant į oro uostą. Prezidento palyda kategoriškai neigia, kad dėl avarijos kaltas valstybės vadovo automobilis, rašo segodnia.ua.

„Ukrainskaja pravda“ skelbia, kad incidentas įvyko išvažiuojant iš N.Bažano prospekto į Borisopolio plentą.  Prezidento kortežas vyko į Kijevo (Borisopolio) oro uostą. Iš ten V.Janukovyčius skrido į susitikimą su Rusijos prezidentu Dmitrijumi Medvedevu.

Tačiau įvyko nelaimė: prezidento palydos mikroautobusas VW susidūrė su automobiliu „Lada–Žiguli“ (VAZ 2110). Lengvojo automobilio vairuotojas žuvo iškart, sužeisti du jo keleiviai (nėščia moteris su vyru). Žuvęs asmuo buvo profesionalus vairuotojas, kaip vėliau paaiškėjo, dirbo taksistu.

Aiškinantis įvykio aplinkybes kilo painiava. Prezidentūros tarnautojai teigė, kad prezidento palyda incidente nedalyvavo, o avariją sukėlė greitosios pagalbos automobilis. Tuo tarpu tyrėjai aiškino, kad į greitosios automobilį panašus mikroautobusas VW – tai šarvuotas baltos spalvos prezidento palydos automobilis su švyturėliais. Juo važiavo 1–osios miesto poliklinikos medikai, turėję skristi su V.Janukovyčiumi.

Praėjus beveik savaitei po tragedijos, žuvusio „Lados“ vairuotojo tėtis prašo atleisti visų nukentėjusių ir netiki, kad jo sūnus galėjo važiuoti į draudžiamą zoną ir tokiu būdu „palįsti“ po mikroautobusu.

Miglota tiesa. Iki šiol aiškinamasi, kas iš tikrųjų kaltas dėl įvykusios avarijos. Žuvusio Aleksejaus Čižikovo  automobilį taranavo dideliu greičiu atlėkusi „greitoji“, kuri kaip vėliau paaiškėjo, lydėjo prezidento Viktoro Janukovyčiaus kortežą.

Žuvusio vairuotojo žmona Alevtina žurnalistams pasakojo, kad prezidentūros atstovai atvyko į Aleksejaus laidotuves. Jie atvežė vainiką, tyliai pastovėjo prie paminklo. Ir perdavė voką su pinigais, skirtais gedulingiems pietums – 10 tūkst. grivinų (3200 Lt).

Žuvusio taksisto žmona tikisi, kad prezidentūra ir toliau padės jai išgyventi, nes reikia mokėti bankui už būsto paskolą. Jei moteriai niekas nepadės, teks butą Kijeve parduoti ir išvažiuoti gyventi į kaimą.

Bet kuriuo atveju Alevtina sako su niekuo nesiteisianti, nes „numirusio juk neprikelsi“.

Avarijos metu nukentėję keleiviai pamažu taisosi. Sunkiai sužeistas vyras jau pradeda savarankiškai kvėpuoti. O jo žmona Viktorija (moteris buvo nėščia) kol kas komoje. Prezidento administracija žadėjo nukentėjusiems padėti, jei reikės paramos reabilitacijai po traumos.

VIDEO: ДТП с кортежем Януковича. Часть 1
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min