Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po šūvių evakuota dalis Los Andželo tarptautinio oro uosto

Į oro uostą buvo pasiųstos gausios pareigūnų pajėgos.
Kadras iš „YouTube“ / Į oro uostą buvo pasiųstos gausios pareigūnų pajėgos.
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį policija evakavo dalį Los Andželo tarptautinio oro uosto, kai kol kas neįvardintas vyriškis išsitraukė ginklą ir ėmė šaudyti į Transporto saugumo administracijos pareigūnus. Vienas pareigūnas nuo žaizdų mirė, sužeistas ir pats užpuolikas.

Oro uosto administracijos atstovai pranešė, kad incidentas trečiajame terminale prasidėjo 9.30 val. vietos (18.30 Lietuvos) laiku.

Pradinė informacija apie tai, kas įvyko, iš pradžių buvo gana skurdi. Paskelbta tik tiek, kad oro uoste pasigirdo šūviai, o visi žmonės, apimti panikos, puolė slėptis. Neįvardintas CNN šaltinis teigė, kad kažkoks asmuo ėmė šaudyti ties keleivių patikrinimo postu.

Ugniagesių atstovai žiniasklaidai sakė, kad jie teikia pagalbą „daugybei sužeistųjų“.

Oro uostas nutraukė darbą, kuriam laikui buvo sustabdyti visi skrydžiai.

VIDEO: Išpuolis Los Andželo tarptautiniame oro uoste

Papildyta 19.45 val. Dienraštis „Los Angeles Times“ pranešė, kad šaudęs asmuo yra sužeistas ir sulaikytas. Nepatvirtintais duomenimis, sužeisti ir mažiausiai trys Transporto saugumo administracijos pareigūnai. Įtariama, kad šaulys turėjo bendrininką, kuriam pavyko pasprukti. Paskelbta jo paieška.

Papildyta 21.05 val. CNN paskelbė patikslintas įvykio aplinkybes. Kaip pranešama, išpuolį surengęs asmuo prisiartino prie keleivių patikrinimo posto, išsitraukė ginklą ir šovė į vieną Transporto saugumo administracijos pareigūną. Sunkiai sužeidęs pareigūną, šaulys praėjo posto vartus, tačiau tuo pat metu į jį ėmė šaudyti kitas apsaugos pareigūnas ir jį sužeidė.

Vietos ligoninės atstovai informavo, kad jiems buvo atvežti trys sužeisti vyriškiai. Vieno iš jų būklė buvo kritinė, o dviejų sužeidimai gyvybei pavojaus nekėlė. Kiek vėliau CNN paskelbė, kad pirmasis Transporto saugumo administracijos pareigūnas nuo žaizdų mirė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min