Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti

Policija paskelbė Los Andžele siautėjančio įtariamo padegėjo nuotraukas

Los Andželo policija sekmadienio vakarą išplatino stebėjimo kamerų nufilmuotus vaizdus, kuriuose matomas vyras, kaip įtariama, sukėlęs virtinę padegimų, dėl kurių Holivudo gyventojai Naujuosius metus sutiko itin įsitempę.

Los Andželo policijos departamentas (LAPD)  paprašė gyventojų per naktį palikti degančias šviesas verandose ir automobiliuose, nes per tris naktis, įskaitant Naujųjų metų naktį, kilo apie 40 gaisrų.

Manoma, kad įtariamasis, kurį kamera užfiksavo kilus gaisrui vienoje automobilių stovėjimo aikštelėje netoli labiausiai turistų lankomo Holivudo rajono, yra 20–30 metų baltaodis, kurio tamsūs ilgi plaukai buvo surišti į kaselę, nurodė policija.

LAPD ir Los Andželo ugniagesių departamentas (LAFD) kreipėsi pagalbos į federalinius tyrėjus tiriant padegimų virtinę, kuri buvo didžiausia šiame mieste nuo 1992 metais vykusių rasinių riaušių.

Naujųjų metų naktį buvo pranešta apie septynis gaisrus, įskaitant vienoje požeminėje automobilių statymo aikštelėje Holivudo turistinio rajono širdyje, informavo LAFD.

Sekmadienio vakarą paskelbtuose vaizdo įrašuose ir nuotraukose matomas juodus drabužius vilkintis įtariamasis, išeinantis iš stovėjimo aikštelės.

Liudininkų parodymai ir kitur nufilmuoti vaizdai leidžia manyti, kad jis buvo keliose kitose vietose, kur buvo įvykdyti padegimai, sakė Los Andželo policijos vadas Mike'as Moriarty, tačiau pareigūnas pridūrė, jog padegėjų esama tikriausiai ne mažiau kaip du.

Policija pranešė jau suėmusi vieną įtariamąjį ketvirtadienį – 22 metų Samuelį Arringtoną, kuris kaltinamas dėl trijų padegimų. Tačiau penktadienį ir šeštadienį, kai buvo sukelti nauji gaisrai, jis buvo už grotų.

Tarp padegėjų taikinių buvo vienas namas Holivudo Hilse, kuriame kadaise gyveno legendinės roko grupės „The Doors“, kurios vienas iš hitų buvo daina „Light my fire“ (liet. „Uždek mano ugnį“), lyderis Jimas Morrisonas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius