Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Politikai virto apaštalais

Šaltinis: „Lietuvos žinios“
0
A A

Lenkijos Dragoslavo kaime esanti Švenčiausiosios Marijos bažnyčia papuošta naujais vitražais. Tačiau tikintieji jais nesidžiaugia – žmonės netruko pastebėti, kad kai kurie juose pavaizduoti apaštalai labai jau panašūs į vietos politikus.

Keturi evangelistai, atsiradę Švenčiausiosios Marijos bažnyčioje, vietos gyventojų teigimu, labai jau primena vietos valdžios atstovus. Pavyzdžiui, apaštalas Morkus atrodo kaip meras Broice Wiktoras Iwanecas, apaštalas Jonas labai panašus į vietos administracijos vadovą Dragoslawą Zbygniewą Kruką, apaštalas Matas nenorom susisieja su vietos tarybos nariu Janu Germanu, o iš Grificės kaimo kilęs politikas Bogdanas Lakomas virto apaštalu Luku. Be to, virš kiekvieno tokio apaštalo galvos pavaizduotas nimbas.

Pamatę naujuosius bažnyčios vitražus vietos gyventojai labai pasipiktino. Jie vadina tai šventos vietos profanacija ir sako, kad negali melstis bažnyčioje, kuri taip išniekinta. Tuo metu pavaizduotieji politikai teisinasi, kad mintis papuošti bažnyčią jų atvaizdais gimė bažnyčios klebono Radoslawo Urbano galvoje. Tačiau nei jis, nei vietos valdžios atstovai nelinkę kalbėtis su žurnalistais apie šį „genialų“ sumanymą. Žinoma tik tai, kad klebonas nei parapijos tikintiesiems, nei bažnyčios hierarchams nepranešė, kad užsakė maldos namams naujus vitražus.

„Lietuvos žinios“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min