Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Popiežius Pranciškus italus pribloškė savo ašaras spaudžiančiu poelgiu

Popiežius Pranciškus
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Popiežius Pranciškus
Šaltinis: 15min
0
A A

Popiežius Pranciškus, keliaudamas po pietų Italiją, Kalabriją, kuri garsėja kriminaline šlove, pribloškė mažo miestelio, per kurį važiavo, gyventojus.

Šventasis Tėvas netikėtai sustabdė kortežą, kuris lydėjo jo kuklų mėlynos spalvos „Ford Focus“, išlipo iš automobilio ir pabučiavo į galvą neįgalią mergaitę, kuri buvo šalia kelio išsirikiavusioje žmonių minioje. Mergaitė prie kelio buvo atnešta neštuvais, rašo „New York Daily News“.

Miestelio gyventojai buvo sužavėti. „Bravo, tėve Pranciškau“ – šaukė jie. Kai kuriems laimingiesiems pasisekė – popiežius paspaudė jiems rankas. Po to jis vėl sėdo į mašiną ir kortežas pajudėjo toliau.

Vieno „Facebook“ vartotojo paskelbtas šio įvykio vaizdo įrašas sulaukė jau daugiau nei 12 tūkst. „patikimų“. „Ačiū, Šventasis Tėve, už šį puikų gestą“, „Jis iš tiesų šventas“ – tokie komentarai buvo paskelbti prie šio įrašo.

Praėjusį šeštadienį popiežius, viešėdamas Kalabrijoje, paskelbė, kad atskiria nuo Bažnyčios mafijos narius, priklausančius skirtingoms organizuotoms Italijos nusikaltėlių grupuotėms.

„Ačiū, Šventasis Tėve, už šį puikų gestą“, „Jis iš tiesų šventas“ – tokie komentarai buvo paskelbti prie šio įrašo.
 

Sausį Kalabrijos miestelyje Kasano-alo-Jonijo buvo padegtas automobilis, kuriame žuvo kūdikis, jo senelis ir dar vienas žmogus.

Vaiko tėvas tuomet kalėjime atliko bausmę, o motina buvo namų arešte. Popiežius Pranciškus, sužinojęs apie šį nusikaltimą, pasibaisėjo ir pažadėjo atvykti į Kalabriją.

Popiežius nuvyko į kalėjimą, kur sėdi žuvusio vaiko tėvas, susitiko su juo ir, jo prašymu, pasimeldė už jo žmoną.

Po to popiežius ir pareiškė, kad mafijos nariai atskiriami nuo Bažnyčios.

Vaizdo įrašą galite pamatyti čia

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min